Wpis z mikrobloga

Każdy? Masz jakieś dane na ten temat?


@gumisiowy_sok: Fundamentalizm religijny związany jest z dyskryminacją osób homoseksualnych, np. poprzez publiczne uznawanie ich za chorych czy zboczonych oraz nieuzasadnione odrzucanie ich prawa do dążenie do równouprawnienia. Jednocześnie radykalne podejście do tematu odmiennych orientacji jest cechą kryptohomoseksualistów. Zawsze jest coś podejrzanego w tym, że rzekomo heteroseksualny mężczyzna tak mocno emocjonuje się takimi sprawami, które z definicji w ogóle nie dotyczą go nawet pośrednio.
@Elaviart: Akurat Bosak mówił że do homoseksualistów nic nie ma, a jedynie jest przeciwny uprawianiu gejowskich stosunków seksualnych, bo wg nauki Kościoła są one grzeszne. Czy jest to jakieś fundamenatlistyczne podejście to nie powiedziałbym. A co do rzekomego homoseksualizmu Bosaka to wątpie, bo rozmawiałem z nim w tym roku w sytuacji prywatnej jeszcze przed pandemią i nie zachowywał się podobnie jak kilku moich znajomych gejów.
do homoseksualistów nic nie ma, a jedynie jest przeciwny uprawianiu gejowskich stosunków seksualnych, bo wg nauki Kościoła są one grzeszne


@sobol29: O tym właśnie mówiłem, jak heteroseksualny facet może zajmować jakiekolwiek stanowisko w kwestii gejowskich stosunków seksualnych? Nie słyszałem żeby w podobny sposób krytykował np. używanie imienia Pana Boga nadaremno, nieczyste myśli albo niemiłowanie bliźniego, więc raczej nie chodzi o nauczanie katolicyzmu. Pomijając już absurd tego, że polityk aspirujący na funkcję