Wpis z mikrobloga

Jesli lubicie gry komputerowe to:

OD 14 MAJA GTA V ZA DARMO NA EPIC GAMES
Info:
Darmowe GTA 5 ma mieć formę tzw. Premium Edition. To wydanie, poza samą grą i dostępem do Grand Theft Auto Online, oferuje również sporo dodatkowej zawartości. Tradycyjnie przypominamy, że jeśli przed jej upływem dodacie grę do swojej biblioteki w Epic Games Store, to produkcja pozostanie Wasza na zawsze, nawet gdy oferta dobiegnie końca.

Źródło informacji i wiecej do poczytania Kliknij Tutaj

Wedlug informacji gre bedzie mozna nabyć za darmo na Epic Games Store LINK TUTAJ

Zapraszam też do odwiedzenia mojego bloga a takze grupy na FB gdzie również dzielę się takimi informacjami.

#zadarmo #gry #gryzadarmo #promocja #promocje #latwyzysk #konkurs
  • 12
  • Odpowiedz
No ja dostałem top secret info jakiś tydzień temu:
"Gta 5 - 14 Maja
Cywilizacja 6 - 21 Maja
Borderlands the Handsome Collection - 28 Maja
Ark Survival Evolved - 4 Czerwca"
  • Odpowiedz
Wrzucam czesto informacje o promocjach bankowych, rzeczach do zgarniecia za darmo, airdropach kryptowalut. Jesli chcesz żebym Ciebie też wołał kolejnym razem, polub ten komentarz.
  • Odpowiedz
@MD_MDMA
@schreder przecież ta gra od początku jest niegrywalna online XD przez tą promke będzie 5x więcej gimnazjalistow niż teraz.
Singiel jest zajebiscie wciągający ale mi się wydawał krótki.
  • Odpowiedz
@latwyzysk_pl no i zajebiście, wreszcie na epicu jakaś normalna gierka od dawna za darmo, będzie pobierane ( ͡~ ͜ʖ ͡°) w ogóle takie stare gry, bo jakby nie było to GTA 5 ma już chwilę to powinny być za darmo udostępniane po jakimś czasie
  • Odpowiedz