Wpis z mikrobloga

@jaroty: Śląsk próbuje zrobić z siebie jakaś hiper nowoczesna strefę gospodarczą a tak naprawdę wystarczy przejechać się na trasie Katowice - Gliwice żeby zobaczyć ten nowoczesny Śląsk ( ͡ ͜ʖ ͡) tutaj jest praca faktycznie dla it a tak poza tym to dla inżynierów (ale musisz mieć x lat doświadczenia a jak nie to out) pełno bieda korpo gdzie biorą ludzi z językiem żeby robili za
  • Odpowiedz
@jaroty: od urodzenia mieszkam w Bielsku, studiowalem w Gliwicach i powiem szczerze, dla mnie Śląsk jest strasznie brzydki, smutny i ponury a prawdziwe rodowite Hanysy to V kolumna i wielu z nich tęskni za Hitlerem (serio, pracowałem z kumplem którego babcia zawsze wychwalała okupacje). Nie rozumiem kpin ze ściany wschodniej, może jest biednie ale dużo ładniej, bardziej zielono, swojsko i polsko
  • Odpowiedz
@jaroty: Śląsk próbuje zrobić z siebie jakaś hiper nowoczesna strefę gospodarczą a tak naprawdę wystarczy przejechać się na trasie Katowice - Gliwice żeby zobaczyć ten nowoczesny Śląsk ( ͡ ͜ʖ ͡) tutaj jest praca faktycznie dla it a tak poza tym to dla inżynierów (ale musisz mieć x lat doświadczenia a jak nie to out) pełno bieda korpo gdzie biorą ludzi z językiem żeby robili za
  • Odpowiedz
@sylwke3100: to po prostu wyjście z biedy może dla pokolenia 40+ to coś fajnego bo już nie muszą pić ze smutku ale dla 20+ to taki se sukces


@szynszyla2018: #!$%@?, ja wiem że młodzi zaraz by chcieli mieć tutaj Warszawę albo Kraków ale tak się nie da bo mamy sporo do nadrobienia a hajsu nie ma skąd wyciągać jak inne giganty. Do tego wiele miast ma jeszcze tutaj tereny które
  • Odpowiedz
prawdziwe rodowite Hanysy to V kolumna i wielu z nich tęskni za Hitlerem


@kornowski: gówno prawda. Nikt za Adolfem nie tęskni, ale niestety to Polska przyniosła tutaj chaos po 2WŚ.
Bo nawet za okupacji Ślązacy byli ludźmi. Jak przyszła Polska, to praktycznie wszyscy tutaj, nawet ci co mówili po polsku i mieli polskie korzenie, zostali uznani za potencjalnych wrogów, musieli zmieniać imiona, lądowali w obozach itd itp. Bo mieli nieszczęście mieszkać
  • Odpowiedz
  • 20
@jaroty ja mieszkam niedaleko Bielska i cieszę się że wygrałem ten los w loterii ogólnopolskiej ze względu na położenie geograficzne ale górników najbardziej roszczeniową i rozdartą grupę zawodową szkaluje mocno aczkolwiek Katowice są super i poczyniły ogromny progres w ostatnich latach. Niestety regiony jak Bielsko Biała czy Częstochowa cierpią na stereotypach bo mało kto tam godo i na grubie dupi.
  • Odpowiedz
Typowe dla tej małoletniej wykopkowej społeczności. Jak się na kogoś / coś #!$%@?, to zniszczyć na amen i drążyć temat do urzygu (solgaz, archon, dkm, i dziesiątki innych).
Jaglaka wam trzeba xD
  • Odpowiedz