Wpis z mikrobloga

Ojciec mnie dzisiaj zagadał, że tak zaczął sobie łączyć fakty i ogarnął, że mimo iż mam ponad >20 lat na karku to jeszcze nigdy nie przyprowadziłem żadnej dziewczyny, ani nawet "kumpla" do domu i zapytał się o co chodzi. Pokazałem mu wszystkie przypadki spermiarstwa i beta orbiterów jakie uwieczniłem na screenshotach, dodałem iż już dawno wypadłem z wyścigu o przysłowiowe ci*sko, a homo raczej nie jestem. Chciałem powiedzieć że także #!$%@? geny, jakie z matką mi przekazali mogą być również tego powodem, ale ugryzłem się w język - nie chciałem robić z tego konfliktu. Chwilę podumał, stwierdził że oczekiwał ode mnie większej determinacji po czym wrócił do swoich zajęć.

#przegryw #tfwnogf #incel #blackpill
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Asterus77: Widocznie nie w samej inicjatywie rozmowy leży problem. Podejrzewam, że zaniedbałeś się pod wieloma względami (i fizycznymi, i mentalnymi) i to jest pewnie prawdziwa przyczyną. Oczywiście to moje gdybanie. Nie znam cię, więc nie wiem, jak jest naprawdę. Jedynie ty albo twoi bliscy są w stanie to ocenić
jeżeli dziesiątki razy nie wychodzi to jaki jest sens próbować? Jestem już zmęczony ciągłymi próbami inicjowania rozmowy jeżeli nie mam żadnego odezwu z drugiej strony


@Asterus77: jaki wzrost, waga, bf%, wynik na klatę?
Mądry z niego człowiek w takim razie, bo to o determinację tak naprawdę się rozchodzi. O to, żeby się w życiu nie poddawać. Posłuchaj ojca zamiast zrzucać na niego całą winę


@Cyderek: to są mądrości wiejskiego głupka, ewentualnie modnych ostatnio kołczów. Według ciebie ktoś kto już tysiąc razy próbował przebić głową ścianę i dalej się w rym nie poddaje ejst mądry poniewaz sie nie poddal?
to są mądrości wiejskiego głupka, ewentualnie modnych ostatnio kołczów. Według ciebie ktoś kto już tysiąc razy próbował przebić głową ścianę i dalej się w rym nie poddaje ejst mądry poniewaz sie nie poddal?


@kfiatek_na_parapecie: nie, chodzi o rozwiązanie problemu. Madry to ten co wziął kilof.

co ma wynik na klate do rOOchania?Sile nie = masa


@Johnnysinspolscyfani: sporo
@Cyderek: To tak jak z tymi typami którzy mówią o sobie były incel. Prawie żaden nie ma dziewczyny a jak ma to betabankomatuje. Za każdym razem przyjdzie ktoś i powie, że wszystko wina faceta bo może za mało się starał, to, tamto sramto, problemy psychiczne i tak dalej. Absolutny brak winy czynników zewnętrznych, genetyki, podejścia kobiet (hipergamii). Wszystko twoja wina incelu bo podjąłeś tylko 500 prób podrywu i żadna się nie
@HFL-przed-30: Dopasowywanie się do wyśrubowanych wymagań kobiet względem faceta to nie jest przepis na szczęście, miłość. Owszem, jakaś Karyna może na wymianę barterową będzie chętna, ale uczucia bym z tego nie wróżył. Baby same nie wiedzą czego chcą, osiągniesz jedno to będzie chciała następnego i tak cały czas. Moim zdaniem najgorsze co można zrobić to słuchać się kobiet w sprawie tego jaki powinien być facet i jak powinien wyglądać podryw bo