Wpis z mikrobloga

Zastanawiałem się jaka gra najbardziej potrzebuje remastera i doszedłem do wniosku że właśnie ta. Nadal najwyższy poziom mechaniki, fabuły, tworzenia postaci oraz formuła gry i grywalność nadal tak dobra jak w 99. Poza tym baza fanów z nostalgią oraz niedosyt większej ilości kontentu izometrycznego ogromny. Co do modów wyszedł tylko HD patch a na takim całkowitym odrestaurowaniu i doprowadzeniu do standardu graficznego 2020 gra mogłaby zyskać naprawdę dużo. Oczywiście całość do wyprodukowania przez Obsydian i wydania przez Microsoft ( ʖ̯) #gry #pcmasterrace
Pobierz PapczuLee - Zastanawiałem się jaka gra najbardziej potrzebuje remastera i doszedłem d...
źródło: comment_1589313685EDCa09tQ7gPyOkZtFXOE9m.jpg
  • 6
@PapczuLee: Z tego co pamiętam jakaś grupa moderska odtwożyła 1 lub 2 na silniku New Vegas. Wiem wiem nie bijcie, i tak wygląda jak gówno, ale zawsze coś. Pozatym jest zawsze Wastelanders. Niedługo premiera 3.
@Diamond-kun może na wyrost i nie konieczne ale Obsydian należy teraz do nich + mają duże zaplecze finansowe wspomóc tą grę bez pośpiechu zrobić i rozreklamować oraz nie przypominam sobie żeby robili aż tak dużo głupich akcji jak choćby Bethesda