Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niech_ktos: Cernit number one jest super do takich celów, bardzo przyjemna przy dłubaniu szczegółów, a z popularniejszych i dostępnych w empikach to jest jeszcze fimo seria soft – też ok, ale elastyczna i duużo bardziej miękka; występuje też w wersji classic, ale tu już średnio z dostępnością.:( No i wszystkie trzy są termoutwardzalne, więc tygodniami można sobie przy czymś grzebać a one same z siebie nie stwardnieją
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DBR9: oj nie miałam okazji jej mieć w rękach, jak jest Ci ją najłatwiej dostać to warto sprawdzić, może to będzie strzał w dziesiątkę? A jak wykorzystasz i nie podpasuje do końca to też dobrze. Wtedy wiadomo będzie w jaką miękkość itp. celować i później ułatwić sobie pracę. W zasadzie to nawet z piasku da się uformować cuda, kwestia cierpliwości :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niech_ktos: o kurczę, tego się nie spodziewałam... Tak miękka jest od razu po wyjęciu czy po wyrobieniu? Z polimerowych nie słyszałam o niczym twardszym, po obadaniu timelapsów z greenstuff i innych popularniejszych modelarskich mas widzę, że wszystkie są mniej więcej tak samo plastyczne przy formowaniu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) one wszystkie są też przystosowane do tego, żeby w nich już rzeźbić tak na sucho po całkowitym utwwrdzeniu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niech_ktos: załączony jest link do sklepu w opisie filmu, to masa monster clay i nie słyszałam o niej wcześniej, wygląda na bardziej specjalistyczną zabawę. W glinę/gips i podobne materiały się nie zabierałam, bo to już większe przedsięwzięcie i przygotowania ich do pracy i obróbki:) więc tu niestety nie pomogę