Wpis z mikrobloga

Dodaje jeszce raz bo nadal nie mogę znalezc odpowiedzi. Jaki może być powód nagłego spadku fps? Sytuacja jest taka ze w #assettocorsa od jakiegoś czasu mam bardzo słabe fps. Tak między 30 a 40. Zaczęło się mniej więcej jak zmieniłem monitor. Nowy monitor aoc agon ag272fcx6 a stary Asus vh242h. Myślałem ze może karta za słaba do monitora ale jak go odłączyłem i odpaliłem na samym lapku bez żadnego zewnetrznego monitora to fps i tak słabe. W sumie nie pamietam ile miałem w assetto wcześniej ale na pewno było o wiele płynniej. Pare miesięcy temu jak jezdzilem w #iracing to miałem około 90 fps a sadze ze podobnie obciążają. Odpalając klikam żeby odpaliło się z nividia a nie z Integry, wyczyściłem cały system ccleanerem nic to nie dało. Obniżyłem ustawienia grafiki ale dało to około 5 fps do góry. Zawsze jezdzilem na najwyższych i bulo ok a teraz na niskich lipa. Mój komp to lenovo y580 Intel i7 nividia geforce gtx 660m. Próbowałem teraz wymusić odpalanie na integrze i na gtx i na obu mam tyle samo fps. Jakieś pomysły? Bo ja już nie wiem czego mam próbować. #komputery #grafika #informatyka #simracing #technologia #laptopy #gry #gaming
  • 26
@jony-terrt 1. Rozumiem ze mam zrobić screena wyników podczas odpalone gry tak? 2. To może mi uszkodzić kompa w jakiś sposób? Bo tu jakieś okienka ze na własna odpowiedzialność używam itp. Tak o się zabezpieczają czy mogę tak uszkodzić np kartę?
dlatego sprawdzaj temperatury. nic ci nie popsuje. powyzej 90'C zacznij sie powoli martwic (choc to i tak juz patologiczna temperatura dla ciągłej pracy).
jestes pewien, ze zadnego syfa w systemie nie masz? moze soft zamula ci.