Wpis z mikrobloga

@piaskun87: ja planuję na niego głosować, co prawda jest jak dla mnie trochę za bardzo konserwatywny jak na prezydenta ale jego dobry wynik w wyborach, bo nie zakładam zwycięstwa, w pewien sposób będzie legitymizował jego przywództwo w PSL, jestem ciekaw czy uda mu się z tej partii stworzyć pełnoprawną nowoczesna chadecje, w końcu miałbym na kogo glosować w parlamentarnych.
@Andi128: @piaskun87: Smutno jest, że Koalicja Obywatelska chce wcisnąć Polakom, że tylko Kidawa ma szanse wygrać z Dudą i że tylko KO prowadziła rozmowy z Gowinem, że tylko dzięki Grodzkiemu było Weto w Senacie. Przecież marszałek senatu PSL też by tak zrobił. Ktoś powie, że WKK nie bojkotował wyborów, ale bojkot Kidawy był tylko taki, że powiedziała by nie głosować i tyle. Tak to każdy by mógł powiedzieć. WKK jest
@hadrian3: Bosak przez Brauna i Korwina nie zdobędzie nowych głosów i będzie stał w miejscu. Nawet ci co się będą zastanawiać na kogo głosować wyszukają i sprawdzą i zobaczą, że Bosak jest w tej samej partii co oni, a dla kogoś już przez to będzie skreślony. Natomiast Kosiniak jak najbardziej może odbierać wyborców Biedroniowi, Hołowni i nawet Dudzie
jak nominują Kosiniaka do tej zabawy to podejrzewam że ostro po Dudzie by pojechał, ostatnio to już zaczyna wyglądać prawie jak sprawa prywatną, aż sam jestem zdziwiony że jest na niego tak zawziety.


@Andi128: Duda dał #tvpis zlecenie na Kosiniaka żonę:
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25763952,andrzej-duda-poirytowany-wiadomosciami-teraz-tvp-chce-odkupic.html