Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie

Kupiłem niedawno swoją pierwszą #125cc 4t na wtrysku ,a dokładniej małą #cbr ,problem w tym, ze w porównaniu do takich samych cbr vmax jest tragiczny ,bo tylko 60km/h przy 9.5k obrotów na 5ce. Myślicie, że to wina zębatek? Poprzedni właściciel podobno jeździł tym na kole. Nie mam pojęcia w czym szukać przyczyny ,A same biegi są strasznie krótkie #motocykle #motoryzacja #cbr125 #honda
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chadson9: Przelicz ile masz obecnie zębów z przodu i z tyłu, porównaj do tego co zamówiłeś. Możesz przeliczyć przełożenie obecne do nowego, a więc również prędkość przy danych obrotach.
  • Odpowiedz
  • 1
@Hamza @Delfin17 @asffaf @Yonda44 @Account_executive Dobra Panowie, sprawa wygląda następująco ,cały napęd wymieniony, okazało się ,że zębatki były na oryginalnych zębach 15/42 I jak się okazało nic mi to nie dało, nie mam pojęcia co dalej ,brać się za moduł, świecę I fajke czy to już będzie coś poważniejszego, z poprzednim właścicielem mam kontakt więc myślę czy po prostu go nie zwrócić
  • Odpowiedz
  • 0
@Account_executive Poprzedni właściciel mówił tylko ,że on jeździł tym tylko po lesie o tak jak mówiłem, "probowal coś na kole "Nie wspominał o niczym tylko ,ze trzeba zmienić fajke 0d świecy
  • Odpowiedz
@Chadson9: może skocz do jakiegoś mechanika motocyklowego, opisz mu problem, może coś ogarnie, bo nie chce mi się wierzyć, by ten moto nie dał sobie rady z osiągnięciem choćby 90 km/h przy nawet kimś z widoczną nadwagą, coś na pewno jest nie tak. Szkoda, że przed zakupem nie robiłeś jazdy próbnej by sprawdzić osiągi. A chociaż w atrakcyjnej cenie kupiłeś moto w porównaniu do innych ofert na rynku czy raczej
  • Odpowiedz