Wpis z mikrobloga

@Maly_Jasio: ich problem jest taki że pasują do lewa i prawa, mają w programie postulaty prawicy i lewicy, są w partią centrum czyli najmniej chodliwy polityczny towar i program bo średni we wszystkim a każdy był trochę zadowolony. A to nie krzykliwych haseł. W obecnej sytuacji politycznej PSL jest najbardziej prawicowy.
Nie rozumiem tej łatki że rządzą z każdym, gdyby chcieli na pewno PiS przyjął by ta koalicje a jednak
  • Odpowiedz
@kacor87 takie są efekty jak się ma w sztabie ludzi pokroju Szydło. O ile pis wie jak robić konwencję, to w Internecie kompletne Ziobro ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
te rapsy prezydenta to był strzał w kolano w jego wykonaniu. Nie dość że cringe to jeszcze teraz będzie przez 2 tygodnie zbierał baty w internecie. Bo ale niestety, taki jest los gdy się jest długopisem karakana


@kacor87: on nie miał nic do gadania. Kazali mu to zrobić to robił. Cała jego prezydentura tak wygląda. Gość jest popychadłem i w hierarchii partyjnej ważniejszy jest od niego nawet prezes telewizji propagandowej.
  • Odpowiedz
te rapsy prezydenta to był strzał w kolano w jego wykonaniu. Nie dość że cringe to jeszcze teraz będzie przez 2 tygodnie zbierał baty w internecie.

@kacor87: no ale nie zmieni to niczyjego zdania. Kto był przeciw nadal będzie. Starsi ludzie z jego elektoratu stwierdzą "i jaki on młodzieżowy, będzie rozumiał moje wnuki". Część jego elektoratu i tak stwierdzi, że "ale za peo, bo Komorowski" itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Maly_Jasio: ja głupi myślałem, że to rząd jest od rządzenia, a tutaj się okazuje, że to odpowiedzialność pana Piechocińskiego. Dobry termometr rozumiem powinien od razu leczyć, bo jak tylko wskazuje problem, to jedynie przeszkadza.

W sumie zgodna taka logika z myśleniem partii przewodniej.
  • Odpowiedz