Wpis z mikrobloga

#philips #oneblade #golenie #zakupy #technologia #recenzja Nie polecam Philips One Blade Pro w cenie około 280zł. Najlepsze na końcu.

1. Z założonymi nasadkami grzebieniowymi nic sobie nie ogolisz, nie łapie włosów praktycznie na każdej długości. Siedziałem nad połową brody godzinę, z 15mm chciałem zgolić na 7mm. Wziąłem starą chińską maszynkę do włosów starego i całą brodę do końca zrobiłem w 3 minuty.
2. Bez nasadki lepiej, można sobie poprawnie wykonturować brodę ale na pewno nie na gładko jak klasyczną "jednorazówką" i na pewno nie z taką kontrolą.
3. Jak masz grube włosy to w ogóle zapomnij o jakimkolwiek goleniu.
4. Jeżeli chcesz żeby to działało tak jak opisuje producent to musisz mieć włosy na brodzie i ciele jak 15 latka tam na dole, a raczej meszek a nie włosy.
5. Praktycznie po jednej "próbie golenia" ostrze już się stępiło.




Zmieńcie moje zdanie.
s.....i - #philips #oneblade #golenie #zakupy #technologia #recenzja Nie polecam Phil...

źródło: comment_1589232430MgihcO8tULWxILaVZz6w4k.jpg

Pobierz
  • 16
A ja polecam.
Większość twarzy golę na 0.4 mm a część na 10 mm.
Czy z nasadką czy bez, goli bez problemu. Używam już około pól roku, 2-3 razy w tygodniu i dopiero teraz będę wymianiał ostrze.
Gładkość przy goleniu bez nasadki, w moim przypadku, to mniej więcej taka gładkość jak po 12 godzinach przy goleniu klasyczną maszynką. Z tym, że bez jakichkolwiek podrażnień.
@stanli wlasnie miałem taki duży klastczny golarko trymer Phillipsa za niecałe 200zl. Miałem nawet dwa, starszy model wymieniłem na nową generację i był super ale i ten po latach już się dojechał trochę więc pomyalem ze skoro te były takie dobre to jeżeli kupię coś z wyższej półki od nich to będzie zasjebiste. No i dupa. Mogłem sobie kupić nową wersję mojego poprzedniego trymera.
@Kebonifacy OP biadoli jak potłuczony. Mam model OneBlade 2 rok do golenia i nigdy w życiu nie powrócę do zwykłego golenia. Zarost mam mega gesty i mocny, maszynka radzi sobie perfekcyjnie.

On chyba liczył ze to będzie maszynka do włosów xD
@serczi no do twardego buszu to tak srednio ale na taki drobny mech to jest fajny sprzęt, jak jest ostre ostrze to jajka mozna ogolic ale jak tępa to #!$%@? idzie zajoba dostac, szczerze mowiac to gdybym wiedzial przed zakupem ze te koncowki trza tak czesto wymieniac to chyba bym nie kupil ale reklama czyni cuda