Wpis z mikrobloga

@Menel94: Jesteś równo rok starszy ode mnie :) Wiem, że to wyraz pamięci o danej osobie, ale niestety często jesteśmy tylko tłem dla innych. Ja dostałem życzenia od trzech osób poza rodzinom, więc specjalnie nie ubolewam, ale też zdaję sobie sprawę, że to raczej normalne. Sam rzadko, kiedy składam innym życzenia, więc nie oczekuję, że zostanę nimi zasypany w kończącym się właśnie dniu.Sam nie potrafię stosować sie do tej rady, ale
@Menel94: ostatnie urodziny obchodziłem jak miałem 18nastkę. potem stwierdziłem że pieerdole bo to nic radosnego co roku przypominać sobie o tym że człowiek jest coraz starszy. doszło do tego że jak ktoś mnie pyta o wiek to sobie muszę policzyć. polecam ten stan.
@Menel94: Ja ostatnio mialem 28 i dostałem normalne, życzynia od najlepszych przyjaciół. Ja też czasem składam, ale nie pamietam dat urodzin, czesto jest tak, że nie wchodzę na fb przez kilka dni. Ludzie dorośli mają #!$%@? na urodziny, bo przypominają im jak szybko sie starzeją. Ja wypiłem z kumplem piwo żałobne.