Wpis z mikrobloga

@ApoIIyon
Ej ale to polityk xD nie sądzisz że to trochę co innego?

I może i mam trochę kija w dupie ale mimo że sam gardzę socjalistami to wg mnie pewnych standardów powinniśmy się trzymać.
@DonPablito: Pisałem że rozumiem że to polityk a nie raper/yt ale jednocześnie rozumiem też że postać w tej piosence jest po części wykreowana. Bo chyba nikt nie wierzy że Korwin biega z maczetą i bronią po ulicy. To jest tylko postać stworzona na potrzeby wyzwania i wygląda jakby wzorowana była ważką G xD I na to wszystko powinno patrzeć się z przymrużeniem oka.
@ApoIIyon
Korwin wielokrotnie mówił o rewolucji i strzelaniu do lewaków, nie tylko w tym filmie. No i przede wszystkim to mnie nie specjalnie interesuje jaką postać chciał wykreować. Niektórych rzeczy nie wypada mówić i robić na stanowisku.

Tak samo środkowy palec do opozycji to powinna być dymisja jak i nawoływanie do zabijania przeciwników politycznych powinno być karane. Nawet w żartach.

Nie zrozum mnie źle myślę że mu to zajebiście wyszło i ktokolwiek
@ApoIIyon: reakcje części lewicy przesadzone, części normalne - zgadzam się, że nie ma co popadać w skrajności.

Chociaż z drugiej strony mają prawo się burzyć, nie możemy doprowadzić do normalizacji prezentowanych poglądów - jego wersy były o zabijaniu lewaków, a nie o przekonywaniu ich do swoich racji czy czymkolwiek zdrowym, więc nie ma co sie dziwić, że część osób jest oburzona.
@DonPablito @Bernan Jasne że nie można wszystkiego tłumaczyć tym że "taki już jest". Korwin dużo kontrowersyjnych rzeczy mówił i przez to część ludzi przestało go brać na poważnie. Jednak gdy napisał piosenkę specjalnie pod challenge to się wszyscy obudzili że serio mordowanie zapowiada. I pojmuję waszą postawę jednak mimo to wydaję mi się że lecenie do prokuratora to jest przesada i czysta złośliwość. Lewica mogła odbić piłkę i w ich wersji zdissować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ApoIIyon: problemem jest to, że to nie jest anonimowy dziadek z yt który sobie świruje rapy, tylko polityk który ma posłuch u sporej grupy ludzi i to co on gada może mieć realne konsekwencje. Niestety wielu debili odbiera jego wypowiedzi dosłownie lub nawet nie wiedzą do końca co ona ma na myśli ale sobie interpretują po swojemu i potem mamy gości którzy np. twierdzą "że kobiety można gwałcic, tylko tak żeby