Wpis z mikrobloga

@Insane_Mike: Generalnie powiem tak - na papierze to auto wydaje się zajebiste - tanie, nieźle wyposażone i w ogóle same plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jak nim pojeździłem, to rozumiem już skąd ta różnica w cenie pomiędzy takim Tipo, a np Focusem.
- Fotele to jest jakiś kuźwa dramat - ja wytrzymuję maks 100km bez bólu kręgosłupa, na dłuższe trasy muszę brać sobie poduszkę pod kręgosłup, bo fotele nie mają żadnej regulacji lędźwiowej. Próbowałem kiedyś wygooglać, czy wyższe wersje wyposażenia mają jakieś lepsze fotele, ale nie udało mi się nic znaleźć na ten temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- materiały w środku - daleki jestem od wybrzydzania w tej kwestii, ale w Tipo serio jest słabo ( ͡° ͜ʖ ͡°) plastik osłony poduszki powietrznej zrobiony jest z takiego chamskiego plastiku, że jak przejedziesz po jego krawędzi palcem to można sobie poharatać skórę XD Tak samo manetki od świateł czy wycieraczek mają takie chamskie zadziory jak chińska zabawka za 15zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mam porównania
  • Odpowiedz
  • 0
@aksal89 tego o czym mówisz się właśnie trochę obawiam, nie ukrywam że kusi mnie cena bo wujaszek za full opcje chce śmieszne 25k zł. Auto i tak 85% do miasta więc na mocy specjalnie mi nie zależy.

@wam116 może wypadek przy pracy, kuzynowi po 10k km w nowym tuaregu jebly wtryski ¯_(ツ)_/¯

@panicze fabia to już w ogóle dramat tak samo inne Rapidy z 1.0
  • Odpowiedz
@Insane_Mike: jeśli full opcja, to może chociaż część z tego co wymieniłem będzie minimalnie lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli tylko fotele byłyby inne niż w podstawowej wersji to już by było niebo XD
  • Odpowiedz