Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wykopki, mam do was pytanie.
29 letni, samotny mężczyzna z własnym domem, bez znajomych, ze względu na swój styl życia (100% zarobas) to według was #wygryw czy #przegryw?
Odkąd skończyłem szkołę, to nigdy nie miałem znajomych, tym bardziej dziewczyny. Każdą wolną chwilę poświęcałem na robienie pieniądza. Nie jestem jakimś bogaczem, ale własny dom zdążyłem już postawić.
Jestem kompletnym zerem towarzyskim. Lubię ciszę i spokój, czillowanie z browarkiem w ogrodzie to moje ulubione zajęcie. Widzę, że niektóre dupeczki się na mieście za mną oglądają (dałbym sobie 5-6+/10), ale przez to że praktycznie całe moje dorosłe życie pracuje (głównie bez kontaktu z ludźmi) nie mam pojęcia gdzie szukać swojej pani.
Jakieś rady dla mnie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eb90fee46fe92d49c8d057a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

Wygryw? Przegryw?

  • Wygryw 53.6% (134)
  • Przegryw 46.4% (116)

Oddanych głosów: 250

  • 28
PotężnaHostessa: jak ci dobrze jak jest to ja bym sie nie pchał za bardzo w związki na twoim miejscu...swoje lata masz i przy twoim braku doświadczenia z laskami na 99% skończysz z jakąś #p0lka ktora ogoli ci do zera z kasy i wpedzi w depresje.. Jak ci brakuje ruchania to zainteresuj się układami sponsorowanymi i zyj tak jak ci dobrze czyli chillując sie po pracy z browarkiem w wypasionym ogrodzie

Zaakceptował:
OP: @czlowiek_smiec większą część życia zawodowego jestem kierowcą. Kiedyś robiłem w kutierce na ciezarówcr, tyle że krótko. Myślę, że jakbym porobił tak z 2 lata to z pewnością znalazłbym sobie jakąś loszkę. Nie wrócę tam bo pieniądz jest dziadowski. Teraz pracuje 2 tygodnie w trasie weekend w domu. Zmieniłbym robotę na taką na miejscu, ale zależy mi żeby jeszcze odłożyć grosza, bo chałupa potrzebuje jeszcze trochę wkładu finansowego. Jeszcze w niej
GrubaKaczka: Na pewno to nie jest bait bo jestem w podobnej sytuacji. Może poza jeżdżeniem po świecie wożąc bułki, wędliny itd. Więc takie sytuacje chyba nie są jakieś nietypowe.

Tak swoją drogą, ciekawi mnie jak bardzo wyrównany jest to wygryw i przygryw. Ciekawe jak by wyglądały wyniki w odwrotnej sytuacji (towarzyskość + bieda). Czy do wygrywu trzeba tylko jednego z kasy i towarzystwa? Czy trzeba obu? A może tylko towarzystwa?

To
@AnonimoweMirkoWyznania stary, czemu szukasz opinii obcych ludzi i ich oceny... kluczem wygrywu jest lubić siebie , jeżeli nie lubisz siebie , spędzać czasu sam na sam ze sobą to żadna laska, pieniądze Ci nie pomogą, to mit