Wpis z mikrobloga

Czy jakiś Mirek brał ostatnio #kredythipoteczny np na #budowadomu ?
Ciekawi mnie który #bank ma teraz dobre warunki. Wstępnie przedzwoniłem mbank/millennium/bnp paribas i Millennium wygrywa. Z Pekao SA jest jakiś cięzki kontakt. Może macie jakieś spostrzeżenia w tej materii?
Czy są teraz jakieś kruczki na które warto zwrócić uwagę? Gdzieś obiło mi się, że są w ofercie kredyty ze stałymi stopami procentowymi...
Czy warto kierować się w kredytach hipotecznych wskaznikiem RRSO do porównania ofert?

Przeglądałem rankingi Marcina Iwucia i tam wysokie miejsca w maju zajmują CITI, Alior, Credit Agricole. Nietsety nie mialem z nimi nigdy nic wspólnego więc nie mam wyrobionego żadnego zdania...

Ktoś coś?
  • 11
PKO BP


@xddKOMUddx: Jak brałem kredyt to PKO właśnie miało jedną z lepszych ofert. Ja rozważałem też ING. W Millenium nigdy więcej - zraziłem się bardzo do obsługi konta i kredytu (wszystko w oddziale...) i uciekłem jak tylko mogłem.
PKO BP sprawdze, mam chyba nawet oddział niedaleko byłoby wygodnie.


@grandmasterb: To ostatnie czym powinieneś się kierować. Sam tego nie ogarniesz, wszystko zmienia się teraz z tygodnia na tydzień. Zostaw to komuś kto to śledzi na pełen etat.