Wpis z mikrobloga

@ZeT_: no tak, lepiej realizować, jak robili to socjaliści. Abstrahując od tego, to zeszedłeś z tematu. Jak chcesz sobie popisać żale na słowa w tekście Korwina, to wejdź sobie w znalezisko. Dosyć dużo wykopów miało, więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem. Ja się tutaj odnoszę wyłącznie do stwierdzenia Zandberga, że obraża tam lewicę, wstawiając nagłówek odnoszący się do PiSu.
  • Odpowiedz
@programista3k: 300% wzrostu PKB przez 30 lat, złamanie planu Marshalla i przyłączenie Polski do zachodu przy użyciu Unii Europejskiej, Polska w 1989 zaczynała z poziomu niższego niż Ukraina. Aksjomaty Korwina ładnie brzmią, ale "Banda Czworga" zrobiła milion razy więcej dla Polski niż JKM
  • Odpowiedz
zeszedłeś

...

dla lewicy chyba tak, bo się strasznie oburzyli. Razem z Szumim już wczoraj zgłaszali filmik, jako mowę nienawiści.


@AlgorytmPrima: Nie zszedłem z tematu, za to ty to teraz robisz
  • Odpowiedz
@niochland: tu opcja dla dzbanów, którzy nie umieją czytać wykresów trudniejszych niż 5 słówek

potem mi wstyd się przyznać, że mam lewicowe poglądy liberalne, a prawicowe gospodarcze, bo mnie jeszcze z jakimś Korwinem czy Bosakiem przyrównają i wyjdę na narodowego faszyste, albo uznają, że "to niemożliwe"

w polsce panuje przekonanie, że albo walisz konia do polski przy okazji wyznając wolny rynek, albo plujesz na polskę i chcesz dawać nierobom 9999złotych
niochland - @niochland: tu opcja dla dzbanów, którzy nie umieją czytać wykresów trudn...

źródło: comment_1589190099pazvqTTyni5coHCpTn5Aun.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz