Wpis z mikrobloga

  • 3
@lenovo99 sam sobie na to zapracował. Zawsze sikał do kuwety, ale znalazł sobie lepsze miejsce w łazience na dywaniku. #!$%@? mojej żony wyrąbało poza skalę i to nie ja go eksmitowalem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Matti28: a byliście u weta, jak koty nagle zaczynają sikać po domu to mogą być chore, tudzież mogło się zmienić też coś w waszym otoczeniu co powoduje u nich stres. moja kotka przez 7 lat raz zrobiła to poza kuwetą, jak się wystraszyła drona
  • Odpowiedz
@Matti28: to nie znaczy ze był czysty.
anyway, nie powinniście mieć kota.
Jeśli nie korzysta z drapaka, to możesz mu obciąc pazury (aczkolwiek jesli nie trzeba to nie powinno sie tego robic), kup kocimiętkę i pryskaj nią na drapak
  • Odpowiedz
@Matti28: koty są dosyć proste w użytkowaniu. pobaw się z nim 15 minut dziennie, nawet jak jest dorosły i unikniesz sytuacji jak z tv. a meble cóż zawsze trzeba liczyć się z potencjalnymi stratami, niezależnie do zwierzęcia. dla kota ważne jest by miał przynajmniej 2 drapaki. pionowy i poziomy. poziomy może być kartonowy tak by kot na niego stanął, a pionowy powinien być dosyć ciężki, nie taki z biedry za
  • Odpowiedz
@Matti28 zróbcie mu badanie moczu. Może się okazać że ma piasek w pęcherzu, to dosyć częsta przypadłość. Koty najczęściej leją za kuwetę jak coś im dolega
  • Odpowiedz
  • 9
@Matti28 oddajcie go do schroniska albo komuś normalnemu bo szkoda kota na zabawkę dla jaśnie pani, żeby sobie mogła pogłaskać jak ma ochotę i #!$%@?ć z domu jak się nie podoba. Dziecko też #!$%@? na balkon jak jej nasika na kanapę?
  • Odpowiedz
@Matti28: Drapak za parę dyszek i kotek przestanie niszczyć meble. Skoro sika to jest pewnie chory, może nie kastrowany i oznacza teren?

I wiesz, że jak bierzesz zwierzątko to musisz się nim zajmować? W internecie jest milion artykułów o tym jak sobie radzić z kotkiem polecam bo zamykanie na balkonie to jest czyste #!$%@?ństwo. Pewnie wystraszył się tej biegającej i krzyczącej na niego jędzy którą nazywasz żoną
  • Odpowiedz
@Matti28: i po co brac zwierze, jesli sie nie ma wiedzy ani swiadomosci że zwierze to nie zabawka i nie zawsze bedzie chodzić jak idealnie zaprogramowany robot? Wyrzucanie zwierzat za karę za ich zachowania jest uposledzone i obnaza to, ze wlasciciel sie nie nadaje do trzymania zwierzecia. Nie ma przymusu, żeby miec w domu pupila.
  • Odpowiedz