Wpis z mikrobloga

Zapytałem konsultanta STS dlaczego zakład " czy 1 tura wyborów odbędzie się 10maja" który był dwudrogowy ( tak lub nie ) nie jest rozliczony, oto jaka dostałem odpowiedź xd jakie to są kasztany to aż mnie nosi. To pozniej go zapytałem czy głosował? Odpisał że nie wie xd p------e zamykam konto u tego pseudo buka.
#bukmacherka #sts
zjembigos - Zapytałem konsultanta STS dlaczego zakład " czy 1 tura wyborów odbędzie s...

źródło: comment_1589175538ypv1PekPIEmh3sKdprj0XT.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zjembigos: bo wybory formalnie były ale nie było możliwości głosowania. Nie jest to prosta sytuacja i się nie dziwię że czekają. Od nich teraz zapewne oczekują każdy zarówno ci co głosowali na tak, jak i ci którzy dali na nie.
  • Odpowiedz
@dziara1429: a.moge zapytać kto wygrał.pierwsza turę? Albo link do info z wiadomości albo jakiejs oficjalnej strony np rządowej gdzie będzie wspomniane że pierwsza tura się odbyła?
  • Odpowiedz
@zjembigos: ojj PiS może jeszcze ogłosić, że wybory się odbyły, a to że mnie głosowaliśmy no cóż pech. To wyjątkowa sytuacja więc wcale się nie dziwie ze nie rozliczyli jeszcze tych zakładow
  • Odpowiedz
@zjembigos: @HaksMaurycy: @LubieDiscoPolo: To nie jest łatwa kwestia, ale nie można do tego podchodzić na chłopski rozum. Wybory nie były formalnie odwołane, nie było możliwości oddania głosu, SN wypowiedział się że czeka na podanie wyników wyborów 10 maja przez PKW, jak mają orzec nieważność to przecież nie można orzec nieważności czegoś czego nie było, i sam fakt braku możliwości oddania głosu nie przesądza o tym że
  • Odpowiedz
@KenAdamsBong: ale to jest bukmacher, jak sie stawia mecz i jest walkower 3:0 to meczu sie nie uwaza jako odbyty ( i nie rozlicza sie wygranej druzyny x jako 3:0) , kieruje sie takimi zasadami jak buki gdy rozliczaja spotkania.
  • Odpowiedz
@KenAdamsBong: ja nie sledze teraz polityki, to moze ty wiesz, wiec ma byc wydane jakies oficjalne panstwowe oswiadczenie ws tych wyborow 10 maja, i bedzie w nim napisane czy wybory sie odbyly czy nie? bo nie wiem na co ten buk tak na prawde czeka
  • Odpowiedz
@zjembigos: Żadnego oświadczenia raczej bym nie oczekiwał, póki co PKW wydało uchwałę w której mówi że w wyborach zarządzonych na 10 maja nie było możliwości oddania głosu, a SN się wypowiedział że uchwała ta nie jest jednoznaczna z ogłoszeniem wyników wyborów, po którym to można zgłaszać protesty i stwierdzić nieważność. Teraz PKW teoretycznie powinien ogłosić wyniki, a SN ogłosi nieważność, co będzie według mnie wprost wskazywało że wybory były, bo
  • Odpowiedz