Wpis z mikrobloga

Zapytałem konsultanta STS dlaczego zakład " czy 1 tura wyborów odbędzie się 10maja" który był dwudrogowy ( tak lub nie ) nie jest rozliczony, oto jaka dostałem odpowiedź xd jakie to są kasztany to aż mnie nosi. To pozniej go zapytałem czy głosował? Odpisał że nie wie xd #!$%@? zamykam konto u tego pseudo buka.
#bukmacherka #sts
zjembigos - Zapytałem konsultanta STS dlaczego zakład " czy 1 tura wyborów odbędzie s...

źródło: comment_1589175538ypv1PekPIEmh3sKdprj0XT.jpg

Pobierz
  • 34
@hphp123: wybory jak sama nazwa wskazuje sie nie odbyły, chyba ze wskażą jakies grono osób ktore dzisiaj oficjalnie wybralo swojego prezydenta? Niebieskich nigdy nie brałem pod uwage, bo nic tam nie bylo jak powinno, nie wiem ile sie zmienilo ale chyba jak widać niewiele
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zjembigos: wy to #!$%@? dzbany jesteście, macie najlepsza okazję żeby Ci rakowi polscy bukmacherzy w końcu zdechli to dalej stawiacie w nich hajs na byle co
@Na_imie_mial_gniew33 na razie nie mogę, bo prawnik mi doradził nie ruszać medialnie (póki co).
W dużym skrócie, wygrałem ponad 100k na kilkunastu kuponach (wkład ok. 3k). Łącznie skupiałem się na ok. 20 meczach w esporcie.
Miałem już wypłacone wirtualnie kasę na konto w Fortunie, a następnego dnia nie wykonali dyspozycji na moje konto, tylko zmienili wszystkie kupony. Łącznie 5 (!) różnych meczów zakwestionowali.
Powód? Błąd pisarki pracownika Fortuny (pomylił się przy wystawianiu