Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 236
W piździe mi się nie mieści, że kogoś może obchodzić czyjaś ciąża. Przecież to nie ma najmniejszego wpływu na moje życie czy jakakolwiek kobieta na świecie urodzi dziecko czy też usunie ciąże. Często staram się zrozumieć tok myślowy anti-choice ale jakoś nie potrafię. Pewnie za głupia jestem.
#aborcja #bekazprawakow #bekazkatoli
  • 75
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@putamala: pozwólmy patologicznym matkom mordować dzieci, bo tak. robić ze swoim ciałem co się chce a usuwać dzieciaka to co innego. Chociaż w sumie może niech się nie rozmnażają
  • Odpowiedz
Przecież to nie ma najmniejszego wpływu na moje życie czy jakakolwiek kobieta na świecie urodzi dziecko czy też usunie ciąże.


@putamala: Efekt nietoperza #pdk, mówi to coś Pani? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@putamala: dla mnie żadnego tylko czy matka powinna decydować o życiu swojego dziecka? Jeśli może urodzić i po prostu oddać? Może będzie w życiu szczęśliwe i odniesie sukces, nie każdy potrzebuje biologicznej matki i ojca do szczęscia, bez przesady. @Melee_Creep: A skąd wiesz? Mówisz że ciężar a dla mnie dar istnienia, powiedz to dzieciom z domu dziecka, wszystkie mają ciężar istnienia?
  • Odpowiedz
@putamala: jakby chcieli zabić jakiegoś 3 latka to byś się oburzyła, tak jak i ja. Ci ludzie tak widzą cięże - dla nich płody to już są tak samo ludzie jak... ludzie
  • Odpowiedz
@putamala: No wiesz, z aborcja to jest ciezki temat.Z jednej strony idea rozrywania plodow wygaje sie calkiem spoko, ale z drugiej strony dawanie prawa do wolnego wyboru kobietom to zdecydowanie kontrowersyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@putamala: klecha to dla mnie żaden autorytet ja się kieruje po prostu moralnością, tak jak mówiłem. Tabletkę dzień po czy coś w tym stylu popieram( a najlepiej być po prostu odpowiedzialnym i się zapezpieczać) ale żeby to nie poszło w jakąś ekstremalną stronę jak w NYC np. Nie mieszajmy do tego religii bo to sprowadzanie do jakiegoś absurdu xD Kościół mam gdzieś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@ssehflodur: no z moralnością to jak z dupą także argument odnoszący się do moralności to taki słaby trochę.
A co do ustawy z NYC to niestety nie znam
  • Odpowiedz