Wpis z mikrobloga

@gorfobrut: wyglądają super, ale +/- 2,3kg/mb profilu + drewno to robi ciężar. Plus za diy.
@BajerOp na początek jak kupisz w jakimś lidlu spawarkę mma to do nauki i tego typu rzeczy to spokojnie wystarczy. Z jakiegoś okolicznego złomu kawałki grubego materiału do nauki i jedziesz!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gorfobrut: 44kg sztuka? Czyli słabo spełniają rolę krzesła ogrodowego, które zdarza się często przenosić z miejsca na miejsce, czy nawet żeby się podsunąć do stołu
  • Odpowiedz
@BajerOp: jak zaslonisz jakimś czymś żeby nie chlapało na doł i boki to pewnie. Spawarka jest leciutka i taka marketowa to na 230V. Jakies cos to cos niepalne ;) kawalek blachy np.
  • Odpowiedz
@Inguz:

44kg sztuka? Czyli słabo spełniają rolę krzesła ogrodowego, które zdarza się często przenosić z miejsca na miejsce, czy nawet żeby się podsunąć do stołu


skoro tak twierdzisz... Mi zdarzało się widywać krzesła ogrodowe wykonane z żeliwa. Te tak jak pisałem powyżej można całkiem wygodnie przesuwać. Robiłem je dla siebie i takie chciałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a tak na serio to mój sąsiad był w wojsku spawaczem podwodnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio
@gorfobrut: super kasa, ale niebezpieczna. Kiedys nie mogłes zostac podwodnym spawaczem jak mialeś zęby plombowane... wysokie ciśnienia, nie wiem jak teraz.
  • Odpowiedz