Wpis z mikrobloga

#worldwarz #gry #zombie
World War Z, była za darmo w #epicgames myślałem że to kolejny mod battle royale + zoombie do Arma 2, ale pomyliło mi się z Day Z, zainstalowałem dziś z nudów i się okazało że to co-op 4 osobowy, chyba od tych ludzi #left4dead2 , taki odmóżdżacz, gdzie zabija się dosłownie setki zombiaków(nie wiem jak oni je upchali na ekranie bez zamulania kompa), zombie robią nawet takie piramidy jak w filmie, gdzie Z wspinali się jeden na drugiego w Izraelu na mur. Jak za darmo, to można pograć, szkoda że nie mam znajomych, tym bardziej na epic store(gra chyba nie wyszukuje graczy z innych serwisów typu steam?), tu pewnie nie ma społeczności, bo widzę że jest tag #left4deadzwykopem . Jak coś to spróbujcie. Może kiedyś by się zagrało, z botami to wiadomo jak jest, lepsza zabawa choc z jedną osobą, a wiem ze sporo osób zbiera darmowe gry z Epic Store, tylko się nie przyznają, bo moda najechanie po tym serwisie;).
Pobierz
źródło: comment_158913373655zhpXi3qTV1dnS1Z2D4Am.jpg
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RabarbarDwurolexowy: Ludzie wyzywają epica, bo nie podoba im się polityka kupowania gier na wyłączność i przez to, że mają #!$%@? launcher.
Poza tym gierka spoko, ale imo nudna po czasie. Zrobiłem kilka misji w 4 osoby i fajnie się nawala zombie, ale na razie nic innego tu nie ma. Misja polegająca na tym żeby gdzieś iść, obronić miejsce przez x czasu, znowu gdzieś iść itd.