Wpis z mikrobloga

@StanislawAniol Jaki to model napędu? Ja do mojego podpiąłem przekaźnik, musiałbym sprawdzić, ale na 99% był na prąd stały. Podpinałem się do odpowiednich zacisków, nie do tej lampki. Prąd jest tak długo podawany, jak świeci się lampka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szynka_reksia: chyba Supramatic S. Będę na miejscu to zdejmę obudowę i pomierzę co tam można wykorzystać. Ogólnie wymyśliłem że chcę podpiąć do napędu laser od Arduino na 5VDC który się zaświeci jak brama otworzy się całkowicie(dodam krańcówkę) i wyświetli mi czerwony punkt na ścianie przed szybą auta. Zawsze mam obawy że brama z jakiegoś powodu nie otworzy się całkowicie i że wyjeżdżając tyłem wyjadę razem z nią a z auta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szynka_reksia: dobrze wiedzieć, popatrzę. Ja oświetlenie podjazdu zrobiłem na bramie wjazdowej, na słupku bramy dałem mały halogen led 10W i podpiąłem go w napędzie tam gdzie idzie zasilanie od żółtej migającej lampki. Działa ok ale trochę krótko bo tylko przez czas otwierania bramy, tyle że mi bardziej chodziło o to aby z daleka widać było że brama pracuje bo tej lampki nie widać za dobrze a oświetloną elewację domu widzę
  • Odpowiedz