Wpis z mikrobloga

@lobo Super wyszedł. Kawał modelu. Ja jestem w trakcie klejenia swojego, tylko jeszcze na kwadracie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanawiam się tylko nad lekką zmianą kolorystyki - zamiast fioletu dać czarny na zbroi.
@lobo Kurcze, ten ze stalową zbroją też rewelacyjnie wygląda. Teraz będę się tydzień zastanawiał jaki schemat do malowania wybrać.
można robić highlit tylko trzeb mieć wprawę z nagashem już mi znacznie lepiej poszło :) tam każdy pasek na zbroi to również 2 highlity tylko już nieco lepiej mi szło z tyłu to już było super tylko kości zasłaniają
@thelightful: "Farba" nazywa się vallejo thick mud, na niej wash seraphim sepia od cytadeli + drybrush rakarth flesh. Kamienie zrobione z korka pomalowanego na szaro i powashowanego nuln oilem/aggrax earthshadem + drybrush jasnym szarym, czaszki są z zestawu czaszek od cytadeli (mam ich kilkaset sztuk :) ) kości, nagrobki i ręce to pozostałości ze starszych zestawów zombie/szkielety. Sam nagash w zestawie nie miał nic do podstawki. No i tufty nie pamiętam
@lobo: Dzięki za tipy, sam dopiero zaczynam przyozdabianie podstawek, mam "Astrogranite" od Citadel i nie jest aż tak czadowy, chociaż zobaczę jak go pomaluję i #!$%@?ę : ). Korek wyszedł naprawdę fajnie, sam będę coś kombinował z kawałkami koksu, ale sam jeszcze nie wiem co mi wyjdzie