Wpis z mikrobloga

  • 82
#koronawirus kisne z ludzi którzy mają ból dupy o noszenie źle maski....te maski powinny być tylko używane gdy z kimś rozmawiamy twarzą w twarz.. ewentualnie w jakiś pomieszczeniach..A nie że idziesz sam albo rodziną pieszo lub ma rowerze i musisz mieć maskę na twarzy xD
  • 18
  • Odpowiedz
@Kasujzinternetu Dokładnie, czytając wykop to powinienem ciągle zbierać #!$%@? od ludzi i mandaty od bagiet bo maski nie noszę a w praktyce choć jestem na dworze i w sklepach codziennie to nikt nic mi nie powiedział ani razu a policja się nawet nie zatrzymuje.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@Hejtel: przecież po to nosi się cały czas, żeby przy niej nie gmerać co 2 minuty, ja #!$%@?ę z tym wodogłowiem xD raz hurr durr niech wprowadzą nakaz używania maseczek, teraz znowu w drugą stronę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
używane gdy z kimś rozmawiamy twarzą w twarz.. ewentualnie w jakiś pomieszczeniach..A nie że idziesz sam albo rodziną pieszo lub ma rowerze i musisz mieć maskę na twarzy


@Hejtel: Polacy już zaczęli mieć całkiem #!$%@?, przestali zachowywać odstępy i nosić maseczki również w przestrzeniach zamkniętych jak środki masowego transportu, sklepy itd. Przy ponad 300 potwierdzonych dziennie i słoneczku za oknem ogłosili sobie koniec epidemii.
  • Odpowiedz
@alcest: No właśnie, ale już wczoraj widziałam, że śmieszkowali ze mnie w aucie obok na światłach. Wychodzę to ubieram i ściągam dopiero jak wracam, po co mam przy tym dłubać nieumytymi rękami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pustulka czyli za tydzień czy 2 powinnyśmy mieć #!$%@? statystyki po 1000+ zachorowań jak tak nie będzie to znaczy że #!$%@? z koronawirusem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hejtel: u mnie ludzie na osiedlu nawet śmieci wyrzucić chodzą w maskach, na spacer, do paczkomatu. Ja mam #!$%@?, noszę tylko jak wchodzę do sklepu, a tak nie zakładam,ale trzymam w ręce. Niech sobie noszą, Minto nie przeszkadza. Wschodząc do sklepu mam maskę i rękawiczki. Nie uważam zęby obowiązek noszenia masek był zły, ale na świeżym powietrzu to moim zdaniem do przemyślenia. Niech noszą oosby które są w grupie ryzyka.
  • Odpowiedz
@Hejtel: przecież większość tej krytyki spada na tych #!$%@? nosaczy w środkach komunikacji publicznej czy sklepach, czyli jak najbardziej w miejscach, w których powinno się te polskie ryje zasłaniać.

#!$%@? naród, który dobrowolnie, nieironicznie sprowadził się do mema xd.
  • Odpowiedz