Wpis z mikrobloga

Szukam kogoś kto zrobi layout do wordpressa w tematyce bezpieczeństwa/hackingu, szczegóły do dogadania. Proszę o wycenę na priv + link ze swoim portfolio z layoutami/stronami www. Na wykopie współpracowałem z kilkoma osobami jak @xandra czy @Saeglopur, którzy potwierdzą, że jestem wypłacalny i nie wale w #!$%@?.

Sposób zapłaty (Płacę w 2 transzach - 40% na dzień dobry, 60% po wykonanej pracy):
- przelew na konto
- bitcoin

Niestety nie płacę od razu całości, bo często po wysłaniu pieniędzy grafik miał już po prostu #!$%@? i wysyłał takie gówno, że sam bym to zrobił lepiej.

Wymagania:
- Portfolio ze zrobionymi przez Ciebie layoutami!
- Czas (Masz dwa inne projekty? To zajmij się nimi. :)

#grafika #wordpress #zlecenie
  • 5
  • Odpowiedz
@sprzedafcaMakaronu: Sam Layout / Theme/ Szablon / Skórka itd. Oczywiście pocięta, gotowa do wrzucenia. Wszystko ma być lekkie, przejrzyste, po polsku, bez tony shortcodów, wtyczek i innych #!$%@?. Bardziej to przerobienie jakiegoś podstawowego szablonu, niż pisanie tego od zera.
  • Odpowiedz
@Kryptowalutowo: Ok, layout to brdziej określenie na sam projekt, stąd moje pytanie. Jeśli w grę wchodzi przerobienie szablonu to ja odpadam, jakbys chciał custom zupełny to daj znać. Shortcodów mogę wcale nie dawać, ale bez wtyczek (chociaż kilku) się nie obejdzie, chyba że pasuje Ci zupełnie standardowa funkcjonalność wp. Startuje od 4k netto, w razie czego wal na priv.
  • Odpowiedz