Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to wytłumacz w takim razie. Dlaczego kobiecie nie wolno mówić o seksie.


@janeeyrie: Nie chodzi o to, że jej nie wolno mówić. Jest różnica kiedy kobieta mówi o tym w sposób normalny i w taki jak ta typiara z filmiku, która żyje z #!$%@? się przed kamerą (kto wie czy też nie w realu).
Poza tym, wszyscy byliby oburzeni jakby koleś nagrał filmik, gdzie mówiłby, że dyma sobie dla
  • Odpowiedz
@allthethings: Zdecyduj sie w koncu, co Cie boli?

- Ze laska mowi o seksie w sposob, jaki Ci sie nie podoba. Nikt Ci nie kaze ogladac, jezeli Cie to szokuje. Mnie szokuja patostreamy i dlatego ich nie ogladam.

- Ze zyje z #!$%@? sie przed kamera? Jej zycie, ostatecznie jest
  • Odpowiedz
dziewczyna ma 20 lat i nie wie jak dbać o higienę czy zachodzi w ciąże bo nie wiedziała


@KarmelowyJeremiasz: Wiesz, między informacjami nt. higieny intymnej czy o stosowaniu antykoncepcji a poradnikiem "jak dawać dupy (tak dosłownie)" jednak jest jeszcze dużo różnicy. To pierwsze jest potrzebne w szkołach, to drugie - niekoniecznie.
  • Odpowiedz
@Cyslav: z tymi corkami wojskowych to jest cos nie tak.

U mnie na osiedlu był blok wojskowych, to dziewcznyny, zwlaszcza jakbyly coreczkami tatusia, to bardzo wczesnie zaczynały tarło

Jedna z moich kolezanek w 19lat 2 dzieci - corka wojskowego. Co ciekawe ojciec jednen dziecka nieznany
  • Odpowiedz
ale pszeciesz dupa jezd od zrania ( ͠° °)
patostrimy na vipok najpopularniejszymi tagami, ale problemem jest jakas laska, ktora czuje potrzebe pogadania sobie do kamery o czyms ludzkim - o ruchasku w anusa ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
z tymi corkami wojskowych to jest cos nie tak.

U mnie na osiedlu był blok wojskowych, to dziewcznyny, zwlaszcza jakbyly coreczkami tatusia, to bardzo wczesnie zaczynały tarło

Jedna z moich kolezanek w 19lat 2 dzieci - corka wojskowego. Co ciekawe ojciec jednen dziecka nieznany


@nobrainer: O tak, zdecydowanie z córkami wojskowych jest coś nie tak. Jest taka instagramerka Wiktoria , też zaczynała od ruchania na kamerkach, gdzieś w otchłaniach chanów
  • Odpowiedz