Wpis z mikrobloga

Nowo poznana(2 miesiące) sąsiadka płot w płot z którą cały czas jeździłem na rowery, grill i te sprawy. Często żartowaliśmy o nas i takie tam śmieszki, wiecie jak to jest. Ogólnie bardzo fajna, sympatyczna. Miło się z nią spędzało czas. Czasem ona mnie wyciągała gdzieś, czasem ja ją(chodź tutaj właśnie nie zawsze chciała i to mi dało pierwszy sygnał).

W końcu mówie sobie. #!$%@?, chyba zaczyna traktować mnie jak przyjaciołke z którą nie wstydzi się gadać o niczym itp. Albo jej napisze czy jest szansa na coś wiecej albo dalej jak piczka będe z nią śmieszkował i tyle. W końcu po 50 smsach w których nie chciała do końca powiedzieć jak to jest odpisała mi tak (patrz .jpg)

Więc oficjalnie oświadczam - Wyszedłem z #friendzone


#oswiadczenie #tfwnogf
ETplayer - Nowo poznana(2 miesiące) sąsiadka płot w płot z którą cały czas jeździłem ...

źródło: comment_BxMJvTKKnKNBhI5TaFrGeFZiJQoU4YQM.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@ETplayer: Serio dzisiejsza młodzież pyta o takie rzeczy w smsach, a nie face to face? Żałość.

Weź ją gdzieś wyciągnij, a jak będziecie sam na sam to zacznij się po prostu do niej dobierać. Jeśli nie podziała, powtarzaj do skutku. Kobiety nie szanują kolesi którzy się czają, tylko takich, którzy zmierzają do jasno określonego celu i nie pozostawiają wątpliwości co do swych zamiarów.
  • Odpowiedz
Ulep człowieka z żołędzi, albo najlepiej parę - wasze awatary. Albo upiecz pizze i jej zanieś albo jakieś babeczki (z ang. muffinki). Poproś ją żeby pomogła Ci wybrać prezent dla jakiejś siostry abo mamy na jakąś wymyśloną okazję - zobaczy, że dbasz o kobiety i cenisz sobie jej zdanie. Przynieś jej rano kawę ze starbacksa...albo z termosu i paczkę delicji. Wieczorem powiedz, że spadają gwiazdy i czy chce razem pooglądać etc.


@
maciek_gi - > Ulep człowieka z żołędzi, albo najlepiej parę - wasze awatary. Albo upi...

źródło: comment_aBKMGP6wQRHyhr1UAeRNiyzmFwJEiG1V.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@GNMacu: @Wandsbeker: @kowal66b: @scratcher: @winnux: @sunsu-sun: @indiglo: @nomus: @Wandsbeker: @anisek: @The_Only_Right: @vechi: @azetka: @proximacentauri: @nevarion: @Brodzacy_w_Zbozowej: @xolur: @Sudokuu: @domino01: @JazzBlurr: @ChinskiAgrest: @DiscoKhan: @JazzBlurr: @PanKara: @doopchuck: @Oskarek89: @ShortyLookMean: @jimmyF: @psych00: @Rohnin: @MasterSoundBlaster: @veldestroyer: @jagutex: @Bimbeer: @WilkBardzozly: @WlasciwosciBetonu: @niepoprawny_marzyciel: @zenon0800: @Aerials: @cosciekawego: @Mikrobus: @efem: @kasper93: @maciek_gi: @smieszko_pierwszy: @Jojne_Zimmerman:

Odpowiem wszystkim bo nie będzie chciało mi się pisać każdemu oddzielnie.

Większość ma pretensje, że przez sms. Ja obok niej mieszkam i ogólnie przez 2 miesiące widuje się codziennie, przesiaduje u niej na podwórku albo ona u mnie. Zawsze ją zaczepiałem, np. przy malowaniu jakiś okien jak ona mnie pomalowała to ja jej cycka
  • Odpowiedz
@ETplayer: Bardzo dobrze postąpiłeś, bo nie można tak trwać w niepewności wiecznie. Znając życie to jeszcze sprawy się ułożą i będzie ok, przecież jesteście sąsiadami, widzicie się bardzo często. Żal pozostanie, ale jak to się mówi? Czas leczy rany.
  • Odpowiedz