Wpis z mikrobloga

@MarchwiowySok: Ja mam z 10h i dalej nie wiem kiedy aktywuje sie bonus do skilla. W tutku bylo, ze jak swieci sie ramka skilla a u mnie taki #!$%@?. Musze maszowac przycisk bo inaczej nie wbija sie boost, tak samo z dajwowaniem, jeszcze ani razu nie udalo mi sie zrobic pierwszego kolka bo ta #!$%@? gra nie rejestruje pierwszego nacisniecia A.
@MarchwiowySok: Nie, chodzi wlasnie o nabijanie tego rozowego paska, jak dochodzi do koknca to blyska i trza kliknac A zeby nabilo sie szybciej combo. W tutorialu chyba bylo, ze czas na wcisniecie jest przez czas jak ten blysk leci w kolo skilla. Wkurza mnie wlasnie to maszowanie bo nie moge sie ladnie skupic na walce i w sumie nie wiem czy sie joycon #!$%@? czy ta gra po prostu ma problem
Rumuncajz - @MarchwiowySok: Nie, chodzi wlasnie o nabijanie tego rozowego paska, jak ...

źródło: comment_1589055914mah5d6yMoL44i0sldtABTC.jpg

Pobierz
@Rumuncajz: szczerze, to za bardzo nie wiem o co ci chodzi ale postaram się wytłumaczyć.

Te skille nabijasz poprzez auto ataki (wykonują się automatycznie). Gdy ten fiolet jest dookoła czyli tak jak na tym zdjęciu możesz go użyć. Po użyciu jest krótka animacja w której musisz nacisnąć w odpowiednim momencie przycisk "B". W trakcie tego możemy się szybko poruszać i np zebrać potki. Potem mamy dodatkowy skill, to ten po prawej,
MarchwiowySok - @Rumuncajz: szczerze, to za bardzo nie wiem o co ci chodzi ale postar...

źródło: comment_1589057464C0Krzeupkth25YRqYN50eG.jpg

Pobierz
@Rumuncajz: aaa to pierwsze słyszę XD myślałem że to po prostu taka animacja jest, a samouczek kilka razy czytałem, oglądałem też jakiś filmik na yt i nigdzie tego nie zauważyłem XDDD Jutro to przetestuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chyba że specjalista się wypowie i powie co i jak @epi ( ͡° ͜ʖ ͡°)