Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Dzień dobry wszystkim. Pozdrowienia z sobotniego spaceru do lokalnego pubu sprzedającego warzone tam piwa (na wynos) .

Oprócz tego, jak zawsze coś ciekawego w butelkach, warzonego przez lokalne angielskie browary. Dzisiejsze zaskoczenie dnia to Marynka strong pale ale, made in UK.

Fajnie zobaczyć orła w koronie na etykiecie...

#kontrolanadgarstkow #zegarki #zegarkiboners
Dominik80 - Dzień dobry wszystkim. Pozdrowienia z sobotniego spaceru do lokalnego pub...

źródło: comment_1589040117xdJcuc3d0QBP1BCW2TpJ9T.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Miszczlaborant: must resist. Kurcze, no kusi, kusi to wszystko. Zawsze się człowiekowi coś po głowie tam kolebocze, albo to albo tamto. Jest tyle zegarków do kupienia, no ale obiecałem sobie, że dopóki się to wszystko trochę nie ustabilizuje to nic nie kupię. A na celowniku mam Pan Europ i właśnie SKX i może jakieś Komasu. Acha, no i jeszcze jakiś nurek z brązu. No i jak widzisz z tego się już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dominik80: ja jeszcze w poprzednim roku nosilem zwykle Casio lub jakiegoś smartwatcha, przez tą grupę zegarkowa człowiek dowiedzial się tyle ciekawostek że odkrył zegarki pod zupełnie innym kątem. Sam mam mętlik, co chwilę zmieniam zdanie ale założyłem sobie, że muszę mieć coś z automatow od seiko i padło na snke51, jak się rozwinie sytuacja, ciężko mi powiedzieć bo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Mam nadzieję, że będę potrafił nad tym nałogiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Miszczlaborant: chyba się nie da, bo im więcej czytasz i na przykład oglądasz takich kontroli, tym więcej modeli poznajesz. A to już niestety w wielu przypadkach za późno.

Sam nie nosiłem zegarków do 30tki. Dostałem od żonki zegarek i w nim przechodziłem 8 lat. Dzień w dzień, non stop.

2 lata temu dostałem większą premie roczna i nie wiedziałem za bardzo co z nią robić. Kupiłem sobie 2 zegarki i się