Wpis z mikrobloga

Zgłaszam Porońca do zaszczytnego tytułu turbo prawackiego głąba na miesiąc Maj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nooo może groziliśmy wydziedziczeniem ALE TO WCALE NIE BYŁ SZANTAŻ POWTARZAM NIE SZANTAŻ. P o t ę ż n y sukces kochającej rodziny, dziecko zostało urodzone a potem śmiechom nie było końca.

#bekazpodludzi #bekazprawakow #neuropa #aborcja
Pobierz
źródło: comment_1589038967UCAopa8FJFOVu5ep0PuMks.jpg
  • 8
@L3gion:
1. Jestem pragmatykiem
2. Jestem za kara smierci
3. Pchales się na ten świat tak, że Twoja rodzicielka pamięta ten ból do teraz
4. Nikt nie nakazuje Tobie kontynuować Twojej egzystencji
5. Uważam, że jeśli dwoje ludzi godzi się na seks, to również godzą się na jego wszystkie konsekwencje, inaczej jest to gwałt, gdzie uważam, że strona gwalcaca powinna ponieść konsekwencje swoich działań, a kobieta (jeśli nie była gwalcaca) powinna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion:

1. Jestem pragmatykiem

2. Jestem za kara smierci

3. Pchales się na ten świat tak, że Twoja rodzicielka pamięta ten ból do teraz

4. Nikt nie nakazuje Tobie kontynuować Twojej egzystencji

5. Uważam, że jeśli dwoje ludzi godzi się na seks, to również godzą się na jego wszystkie konsekwencje, inaczej jest to gwałt, gdzie uważam, że strona gwalcaca powinna ponieść konsekwencje swoich działań, a kobieta (jeśli nie była gwalcaca) powinna
1. Jestem pragmatykiem


@Mecowaty: Nie jesteś. P

ragmatycznym postępowaniem jest usuwanie niechcianych konsekwencji. W ponoszeniu odpowiedzialności nie ma nic racjonalnego dla osoby ponoszącej odpowiedzialność, jeżeli jakaś obca kobieta usuwa swoje dziecko pragmatycznym działaniem z twojej strony byłoby stwierdzenie "nie dotyczy mnie to, pora na CSa", ale ty wolisz tracić energię i środki na tępienie tego, choć proceder ten ma (prawie) zerowy wpływ na społeczeństwo i na ciebie.
@PiSbolszewia: pragmatycznym jest ponoszenie konsekwencji swoich działań.
idąc dalej Twoim tokiem myślenia nie powinno być żadnych praw, bo w końcu konsekwencje powinno dać się "zniknąć" na zawołanie.
Chce ćpać, ale bez konsekwencji.
Chce zabijać, ale bez konsekwencji.
Aborcja to nie jest antykoncepcja, która jest łatwo dostępna wszędzie. O każdej porze dnia i nocy można kupić prezerwatywy, co mądrzejsi ludzie używaja innych form antykoncepcji. Aborcja nią nie jest (z wyłączeniem wcześniej wspomnianych
pragmatycznym jest ponoszenie konsekwencji swoich działań.


@Mecowaty: nie xD
dajmy na to kogoś przejadę w miejscu w którym nikt nie widział. Jaki ja mam interes w tym aby iść z tym na policję? Gdzie tu pragmatyzm? Ponoszenie konsekwencji jest pragmatyczne, gdy koszt alternatywny jest większy np. potrącę kogoś ale wiem, że jechałem w terenie zabudowanym i tak mój samochód został zarejestrowany na kamerach, więc bardziej opłaca mi się zadzwonić po karetkę
@PiSbolszewia: a teraz zastosuj swoje tezy z pozycji kogoś innego względem siebie i swoich bliskich :)

Reszty nawet nie zamierzam komentować :)

Dodam tylko, że ja jestem świadom subiektywności twierdzeń prezentowanych przezemnie (opinii), a Ty, jak to lewacy mają w naturze, wypowiadasz się za wszystkich. Śmieszne to :)