Wpis z mikrobloga

W tym kraju nie ma chłopaka, który byłby warty wchodzenia ze mną w związek. Jestem szczera, uczciwa, prostolinijna. Nie walę konia do zdjęć obcych mężczyzn, w ogóle aspekt fizyczny u płci przeciwnej nie powoduje u mnie zezwierzęcenia, nie przeglądam mediów społecznościowych jakichś czadów czy oskarków, w dupie to mam. A wy #niebieskiepaski byle dupa zakręci wam przed oczami i już się ślinicie. Nie potraficie dochować wierności. Wchodzicie w związek i walicie konia do nastolatek z wybielonym odbytem. Jesteście chorzy i zdegenerowani. W ogóle waszą motywacją do bycia z dziewczyną jest tylko legendarna #!$%@?. Nie potraficie kontrolować popędu, od dziecka grzebiecie sobie przy waszym fiflaku a później się dziwicie, że wam sperma uszami wypływa. Narządów rodnych się nie drażni, to niezdrowe i powoduje wiele zaburzeń, w tym psychicznych. W efekcie jak żadna wam nie chce dać dupy to idziecie na #divyzwykopem jak takie psy. Żal mi was. Mam nadzieje, że #rozowepaski się opamiętają i nie będą was dopuszczać do swojego łona.
#przegryw #zwiazki #seks
  • 146
  • Odpowiedz