Wpis z mikrobloga

@mchmjszk: Fajny sprzęt. Ładnie wygląda no i wiadomo "nowy". Tak młody motocykl mówi się że jest jak nowy.
#!$%@?ąc od tej sztuki... Mnie zastanawia tylko czemu te nowe motocykle są takie "plastikowe". Nie mają duszy i nie wyglądają ładnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Acad: Mi się podoba, oczywiście bardziej xsr 700 czy svartpilen ale ten bardziej niż mt 03 czy duke @suqmadiq2ama: jak bym miał na nowego to tyko svartpilen 401
@RupturaPerinei: Dźwignie w tym sprawiają lepsze wrażenie niż w cb500f, klamki seryjne rzeczywiście lipa, brak ledów chyba najbardziej boli bo hamulce by brembo przy tej wadze motocykla, mocy i mojej wadze są Ok, ale tez mam porównanie tylko z kilkoma motocyklami
  • Odpowiedz
  • 0
@RupturaPerinei: No tak, może to przez brak doświadczenia, moze przez niską maskę i małą moc a moze przez to, ze przesiadłem się z 15 letniej 125 ktora nie miala abs i jeden tyko tarczowy hamulec ale dla mnie hamuje prawidłowo
  • Odpowiedz
@mchmjszk: Mirek, gratuluję nowego moto, niech służy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo rozsądne podejście ze stopniowaniem mocy. U mnie to wyglądało inaczej bo 50-125-600 :D no ale i tak - często są tacy co od razu biorą 600 a nawet są spryciarze co litra kupują na pierwsze moto. Mnie może i kusi litr ale zostaję na razie przy kolejnej 600 i jest ok.
Oglądałem z różową tą
  • Odpowiedz
Bardzo rozsądne podejście ze stopniowaniem mocy. U mnie to wyglądało inaczej bo 50-125-600 :D no ale i tak - często są tacy co od razu biorą 600 a nawet są spryciarze co litra kupują na pierwsze moto. Mnie może i kusi litr ale zostaję na razie przy kolejnej 600 i jest ok.

Oglądałem z różową tą BMW w salonie i jej się podobała (ona śmiga 125). Moim zdaniem coś takiego na miasto
  • Odpowiedz
  • 0
@Acad: 20 letni motocykl, sam pierwszy raz wczoraj wymieniałem olej wszystkie bardziej skompilowane naprawy czy serwisy musiałbym zlecać mechanikowi a nawet przy 125 kosztowało to sporo kasy
  • Odpowiedz
@mchmjszk: Nie ma skomplikowanych napraw bo to się nie psuje. Jedynie wymieniasz olej, filtry, i klocki. Miałem ten model i to motocykl najlepszy jaki miałem. Model wręcz idealny.
  • Odpowiedz
  • 0
@RupturaPerinei całkowicie się zgadzam. Jeżdżę od 2 lat motocyklem, który ma Brembo m32-4 teraz będę się przesiadać na motocykl z Brembo m40-4 plus cornering ABS.

Jak dla mnie systemy bezpieczeństwa to podstawa a choćbyś na głowie stawał tego w moto 300-500cc nie będziesz mieć.
  • Odpowiedz