Wpis z mikrobloga

@positiveVibe
W sumie nie chodzi mi o poród rodzinny. Bo różowa i tak ma zaplanowana cesarkę. Chciałbym tylko wiedzieć, czy można w ogóle po urodzeniu dziecka wejść do szpitala czy to nie możliwe?
@tomala92: wiem, że szpital w którym chce rodzić nie ma na chwile obecną możliwości odwiedzin przez epidemie. Ojciec widzi matkę i dziecko dopiero przy wypisie. Jak możecie to zadbaj o szpital na cesarkę który ma dobra opiekę po CC albo gdzie można położna wynająć do opieki prywatnie po CC. Najlepiej zadzwoń do szpitala gdzie chcecie rodzic i się dowiedz, niektóre podobno puszczają lekko obostrzenia.
@positiveVibe: Tak, tylko żeby mieć poród rodzinny musisz mieć test na covid negatywny maksymalnie sprzed 3 dni.... Ciężko zaplanować kiedy bombel zechce wyjść. Akurat mój szpital nie przywrócił jeszcze rodzinnych, ale mam jeszcze 2 miesiące to obserwuje sytuacje :D
@Lonate
Właśnie z tego co się już dowiedzieliśmy, to trzeba mieć aktualny test na covid żeby móc odwiedzić żonę po urodzeniu dziecka. Możliwe widzenie maks dwie godziny.
@tomala92 ja rodziłam miesiąc temu, miałam cesarke. Nie było odwiedzin i z tego co wiem nadal nie ma w szpitalach. Mąż widział młoda przez szybę jak mi rzeczy dowoził.