Wpis z mikrobloga

@Llukaszszz:

Ale że 5 G to sieć więc zostanie przystosowana do wszystkich urządzeń komórkowych nieważne jak stare będą, bo to tylko lepszy zasięg będzie

?

Smartfon z obsługą tylko 4G, tylko 3G albo tylko 2G nie będzie obsługiwał 5G. Będzie działał tylko w sytuacji, gdy obok 5G będzie działała sieć 4G, 3G lub 2G.
Chyba, że masz na myśli podniesienie norm promieniowania elektromagnetycznego - tu faktycznie - obejmie ono nie tylko
@mp107: To o co chodzi tak naprawdę z ta siecią 5 G? Do czego służy? Bo nie zgłębiałem tematu, bo od pojawienia się moja wiedza była oparta wyłącznie na teoriach spiskowych, bo mnie to otaczało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Llukaszszz: 5G ma umożliwić osiągnięcie wyższych parametrów sieci dla telekomów. To samo co było z 4G parę lat temu, czyli szybciej i lepiej. 4G już nie wyrabia, bo użytkowników (stacji mobilnych) jest coraz więcej, a i ilość przesyłanych danych jest większa. Wdrożą i kto będzie chciał to kupi urządzenie 5G, a kto nie ma takiej potrzeby zostanie na tańszych (aktualnie) technologiach.