Wpis z mikrobloga

@Painting-colors-in-the-dark a ja rozumiem. Dawniej siedziałem w takim układzie tylko, że komputer nie służył tylko do gier ale też np do programowania i studiów. Visual Studio, przeglądarka i Office wrzucone na SSD i pracowało się 100x przyjemniej niż na HDD.

A co do gier to jeśli np była sytuacja, że Windows sobie robił jakiś update w tle to właściwie nie było to odczuwalne a jak miałem sam HDD to chodził w
  • Odpowiedz
nie rozumiem podejście ssd na system a hdd na gry.


@Painting-colors-in-the-dark: kiedyś ceny SSD były kosmiczne. Jak kupowałem swój to było jak najbardziej zrozumiałe podejście - 400 złotych za 128 giga to był kosmos, teraz niewiele ponad tej ceny można mieć 1 terabajt i nad takim rozwiązaniem myślę. Czasy się zmieniły i logiczne jest, że najlepiej gry instalować na SSD, jeśli ktoś posiada odpowiednio duży dysk.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harmideron: Ehh tak zmarnowac kompa to zart, moja karta jest w cenie twojego procka i tego gowno radeona razem wzietych xdddddd ale chociaz nie przeplacilem za procek ktorego blokuje zalosna karta XDDDDDDDDDD Juz nawet nie bede wnikal ze sterowniki AMD do kart to bledy bledy i jeszcze raz bledy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harmideron: Kto Ci skladal tego kompa babcia z dziadkiem? xddd wysle Ci screena mojego jak bede w domu zobaczysz jak sie podzespoly dobiera, ale zdajesz sb sprawe ze ta karta to totalne gowno i jedynie przeplaciles za procka no nie ? xdddddd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harmideron: Widze ze boli, ma bolec ( ͡° ͜ʖ ͡°) daj numer konta to Ci wysle na rtxa 2080 bo wstyd mi patrzec na te twoja karte - i mowie serio daj numer konta masz 3k za 10 min wyslane :)
  • Odpowiedz