Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vladimir_Kotkov: korpo w Krakowie, pracy tyle co zwykle (zapieprz) żadnych redukcji etatów ani obniżek wypłat, ludzi zatrudniają również bo akurat potrzeba.
@Vladimir_Kotkov: U nas żniwa. Zamówień podobnie jak przed świętami BN, ale tam to chociaż człowiek patrzy w kalendarz i wie, ile jeszcze przed nim. Teraz od paru tygodni pracujemy na wysokich obrotach i końca nie widać. Marzec był kiepski, spadek o ok. 1/4, ale nałożyła się panika związana z wirusem w Europie oraz opóźnienia w dostawach z powodu chińskiego nowego roku oraz ograniczeń w azjatyckich państwach przez epidemię. Obstawiamy, że w
@Vladimir_Kotkov: Konstrukcje stalowe, wprowadzona tarcza -80% czasu pracy i 80% wyplaty. Teoretycznie mamy pracować 6/7h, pracujemy po 8 (czyli normalnie), nie wyrabiamy się z robotą. Rada od prezesa - róbcie po 10h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vladimir_Kotkov: Rozliczając klientów, każdy w kwietniu kombinował aby obroty im spadły do tarczy z PFR ( ͡º ͜ʖ͡º) no ale ja osobiście zmieniam branżę, robote szybko znalazłem, ale od czasu koronawirusa pisałem jedno świadectwo pracy więc źle nie jest ( ͡º ͜ʖ͡º)