Wpis z mikrobloga

Opis życia randkowego w czasie epidemii koronawirusa: chada thundercocka, betabankomatu i przegrywa wykopka.
+ Chad thundercock - płodne Julki biją się o spotkanie z nim, nawet gdyby wprowadzili godzinę policyjną a martwe trupy leżałyby na ulicach, nawet wtedy Julki bez wahania podjęłyby ryzyko spotkania byle tylko mieć szansę na zalanie swojej pusi boskim nasieniem chada gwarantującym spłodzenie małych chadów.
+ Betabankomat - Wiesz becik teraz to ciężko będzie ze spotkaniem bo koronawirus i boję się zarażenia, spotkamy się jak ta epidemia się skończy tak w 2030 najwcześniej, a właśnie kupiłbyś mi tę bransoletkę ze złota i mi ją wysłał co ostatnio tak mi się podobała? Wiesz wtedy jak mi kupiłeś ten pierścionek jak byliśmy na zakupach. Kupisz? OOO tak jesteś kochany, jesteś moim najlepszym przyjacielem! - napisała płodna Julka i chwilę później wskoczyła na gigantyczną knagę dynamiczego Oskara.
+ Przegryw wykopek - Jak śmiesz do mnie pisać przegrywie i jeszcze masz czelność prosić mnie o spotkanie! Idę z tym na policję że obrażasz majestat mojej macicy. To dla Chada to a nie takiego odpadu jak ty! Tfu na ciebie!
#przegryw #koronawirus #blackpill #redpill #chad #logikarozowychpaskow #gownowpis
nitro69 - Opis życia randkowego w czasie epidemii koronawirusa: chada thundercocka, b...

źródło: comment_1588935296HJ4h1azOA2ssV6Hr0gXdWg.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Rumix24: Drugi i trzeci szkielet oznacza, że jak ktoś ma genetycznie dobrą strukturę kostną szczęki i szerokie barki to zwyczajnie wygląda atrakcyjnie dla różowych i zwyczajnie one lecą na niego bo jest przystojny i wciskają teksty "pewny siebie i ma to coś". Co do pierwszego to nie jestem pewny, chodzi najpewniej o duży wzrost (też cecha atrakcyjna).
  • Odpowiedz