Wpis z mikrobloga

Dziś, po ponad 14 latach służby odeszła z tego świata moja mysz. Nie pamiętam dokładnie kiedy ją kupiłem, ale najstarsze zdjęcie jakie znalazłem z nią było datowane na 27 kwietnia 2006 roku.
Była stara, przetarta, ale zawsze zadbana i niezawodna. Służyła dzielnie, choć na starość zdarzało jej się przyciąć. Bez niej przeglądanie internetów nie będzie takie same (,)

Dajcie kilka plusów na pocieszenie (,)
#zaloba #zalobamirkoblogowa #smutek #komputery #myszka
t.....r - Dziś, po ponad 14 latach służby odeszła z tego świata moja mysz. Nie pamięt...

źródło: comment_1588929407CiQd4bgkoIf8Mewpzm72ai.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tytanowy_kalafior: Zgadzam się z przedmówcami, jak masz sentyment to trzeba było oprawić w ramkę a nie do końca męczyć się z syf myszką xD Zrób sobie prezent i kup coś klasy MX Master, pewnie przez tydzień nie będziesz mógł jej od ręki oderwać.
  • Odpowiedz
@Czerwone_Stringi: nie wiem, czy chcę znać dalszy ciąg tej historii ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jak na razie według mnie to jest najlepsza ergonomicznie myszka pod moją rękę. Podobnego bydlęcia jeszcze nie spotkałem. Jedynie co jakiś czas wymieniam jeden przycisk na świeższy z nowoczesnych super-ultra padniętych myszy i jest jak nowa.
Chociaż jak patrzyłem na 3 lata działania na jednym ładowaniu u Logitecha, to chętnie zrobiłbym mix tych
  • Odpowiedz
@tytanowy_kalafior: miałem taką samą, tylko czerwoną. kabelki sie popsuły, pewnie jeszcze gdzies ją mam, musze naprawić bo to najlepsza mysz jaką miałem. taka wygodna... z 10 lat służyła. kupiłem ją z matką jak miąłem z 8 lat w sklepie komputronik czyjakoś tak za 20 zł xd DWADZIESCIA ZŁOTYCH 10 lat. a teraz kup za 20 to pol roku maks
  • Odpowiedz
@Pearson: ta mysz to nadmysz jak dla mnie, no chyba ze lubisz sie spuszczać nad precyzją bo nie mozesz w piksela trafić. Jak dla mnie dawała rade ze wszystkim, brakowało jej tylko przycisków funkcyjnych, ale w moim przypadku są niepotrzebne, wystarczy prawy lewy i rolka
  • Odpowiedz