Wpis z mikrobloga

Dziś, po ponad 14 latach służby odeszła z tego świata moja mysz. Nie pamiętam dokładnie kiedy ją kupiłem, ale najstarsze zdjęcie jakie znalazłem z nią było datowane na 27 kwietnia 2006 roku.
Była stara, przetarta, ale zawsze zadbana i niezawodna. Służyła dzielnie, choć na starość zdarzało jej się przyciąć. Bez niej przeglądanie internetów nie będzie takie same (,)

Dajcie kilka plusów na pocieszenie (,)
#zaloba #zalobamirkoblogowa #smutek #komputery #myszka
t.....r - Dziś, po ponad 14 latach służby odeszła z tego świata moja mysz. Nie pamięt...

źródło: comment_1588929407CiQd4bgkoIf8Mewpzm72ai.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tytanowy_kalafior: jakieś pół roku temu sprzedałem tę myszkę za 5 papierosów i pizo Zateckie. Ciągle bym ją użytkował, ale potrzebowałem czegoś bezprzewodowego i nie mogłem znaleźć działających sterowników pod Win 10. Wcześniej chodziła na win xp. Piękna to była mysz, nie zapomnę jej nigdy.
  • Odpowiedz
pomijając to jak dobra/zła była masz OPa, ja dopiero 4 lata temu kupiłem pierwszą dobrą mysz i do tej pory nie mogę uwierzyć, że tyle lat byłem zdania, że mysz to mysz i nie warto dopłacać
teraz bym powiedział, że mysz za te 20-40zł a mysz za 100zl++ to jak przesiadka z HDD na SSD albo telewizji czarno-białej na kolorową
  • Odpowiedz
@tytanowy_kalafior: kiedyś zamieniłem cos podobnego, co tez mi służyło ponad 10 lat na jakiegoś Logitecha półgejmingowego, bo zależało mi ma przyciskach... jevane gowno po 2-3 latach zaczęło się psuć i jak już na dwóch przyciskach pojawiały się częste double-clicki to #!$%@? i znowu kupiłem jakiegoś gowno z przyciskami, póki co działa miesiąc czasu #czlowieknieuczysienabledach
  • Odpowiedz
@tytanowy_kalafior stary przypomniałeś mi o mojej myszce a4tech, tyrałem nią przez jakieś 10 lat, była jeszcze pod port ps2, co mi nią heady w css wchodziły to tylko ja wiem (no i ludzie z serwera woomaps), nowa była cała srebrna ale potem była biała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz