Wpis z mikrobloga

@Adams_GA: bym dal plusa za wyjasnienie, ale przeczytalem reszte twojego komentarza i daje czarnolisto

Już w ogóle pomijam fakt, że w Polsce to Xboxa series X nie zamówicie tak jak Xboxa One przez pół roku po premierze xD


@Adams_GA: a PS5 to w Polsce chyba w ogole nie zamowicie, chyba ze z zagranicznego sklepu
  • Odpowiedz
@Gaelwyn: O NIE POPŁACZĘ SIĘ BO MNIE DODAŁEŚ NA CZARNOLISTO, OGŁOŚ TO JESZCZE W ODRĘBNYM WPISIE PROSZĘ

a PS5 to w Polsce chyba w ogole nie zamowicie, chyba ze z zagranicznego sklepu

PS4 w Polsce było w dzień światowej premiery xD w przeciwieństwie to xboxa, którego ludzie z Niemiec musieli specjalnie sprowadzać xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janushek: nie jestem fanbojem, ale "ok XD" to średnia odpowiedź na to, że Xbox już zachęca wyglądem, specką, a od wczoraj nawet grami, kiedy Sony powiedziało "no będziemy mieli SSD" i cisza. Uważasz, że zakłamałem cokolwiek? Mogę prosić o jakikolwiek argument, że się mylę?
  • Odpowiedz
  • 0
Ten cały hejt na tą #!$%@?ą konferencję dla "deweloperów" od sony był tylko z tego powodu, że o xboxie było już w #!$%@? informacji i jedyne co Microsoftowi zostało, to ujawnić cenę i pokazać publicznie jakiś gameplay, a dla Sony było to pierwsze oficjalne pokazanie czegoś o ps5 i #!$%@? po całości wybierając taki format w jakim odbyła się ta konferencja. Nie ma co obwiniać ludzi, że narzekają na to co się
  • Odpowiedz
@Adams_GA: stary, mowisz o tej calej technologii nacisku na spustach? Przeciez xbox ma to od 2013 roku, zobacz sobie. Rzecz w tym ze prawie zaden developer nie wykorzystywal tego w swoich grach. Malo tego, nowy pad od sony wyglada prawie identycznie jak xboxowy...
  • Odpowiedz
@ipoproblemie: ja mówię o reakcjach ludzi i hajpie jaki się wobec tego wytworzył, a nie czy to innowacja. Skoro to żadna innowacja, to pokazuje jeszcze bardziej jak popularne jest PS5 i jak ludzie na nie czekają.

Malo tego, nowy pad od sony wyglada prawie identycznie jak xboxowy...

czyli posiadaczom Xboxa odpada kolejny argument żeby go kupić i nie przesiadać się na PS5 xD
  • Odpowiedz
@Adams_GA: a po co sie przesiadac, ja nie kumam tej wojenki - jak ps5 bedzie przekozackie to kupie ps5. Tak jak mowilem, chce aby obie firmy byly silne bo to gwarancja tego ze beda pompowac grube pieniazki na czym skorzystamy tylko my :)

jedyne na czym mi zalezy to crossplay w jedna i druga strone, nie rozumiem tej okropnej polityki...
  • Odpowiedz
@murdoc: Tak, masz rację - Sony już przegrało, upadło i umarło (w tym tygodniu tylko 90210 raz) a Filip Spencer wynalazł lek na koronę...


Przepraszam za grzechy i że śmiałem napisać "OK XD"

Jakimi grami
  • Odpowiedz
Hype train ps5 ruszy po premierach last of us 2 i ghost of tsushima. Ostatnie dwa wielkie exy na 4.
Wydaje mi się, że ich dział marketingu nie chce teraz odwracać uwagi ludzi od gierek nową konsolą, bo ktoś sobie pomyśli a dobra poczekam na ps5 jak będzie odpalać gry z 4.

M$ obecnie nie ma nic poza sprzętem wielkości lodówki turystycznej. Halo straciło dużo nawet w oczach xbotów po zmianie developera, a ludzie mają już dość "zaskakujących" nowości typu kolejna Forza, czy Forza Horizon albo jakieś następne Gearsy z gameplayem z 2006. Rare to zapomniane przez boga i godność studio, więc jak słyszę ich zapowiedzi od lat to mam xD na twarzy.

Tak jak uważam, że Xbox owszem będzie lepszym sprzętem niż Ps5 tak znowu #!$%@? się na ryj średniackimi grami o których nikt nie będzie pamiętał po kilku miesiącach w przeciwieństwie do exów Nintendo i Sony.
  • Odpowiedz