Wpis z mikrobloga

Rozglądam się za paskiem nato do casio duro. Widziałem już paski BluShark ale to może przy następnym zegarku, teraz wolałbym coś do 50zł. Nie mam jakiś wielkich wymagań oprócz tego by był w miarę miękki i krawędzie nie chciały oskalpować mi nadgarstka.

Pasek Tashenti z allegro
Pasek no-name z allegro
Pasek premium z aliexpress

Doradzicie coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zegarki #zegarkiboners #watchboners
Karbon315 - Rozglądam się za paskiem nato do casio duro. Widziałem już paski BluShark...

źródło: comment_1588925855cqBrmvez2CAttZ9DlPcVUx.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Karbon315: strona Watchgecko sprzedająca paski Geckota i Zulustrap. Na stronie póki co nie ma wielkich wyprzedaży, ale są możliwości zawalczenia w aukcjach na ebayu. Czasami za śmieszne pieniądze masz bardzo spoko produkt porządnej firmy.

Masz jakieś wymagania kolorystyczne?
@AllieCaulfield: Sprawdziłem i pomyślę nad zakupem u nich. Marine Nationale wyglądają ciekawe.
@Dominik80: Raczej czarno-szary jak na zdjęciu ale jeszcze nie wiem. Jak patrzyłem na cheapnatostrap to wpadły mi w oko paski w barwach Gulfa i Martini ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dominik80: z nato teraz nie jest taka prosta sprawa. Wraz ze wzrostem popularności pojawiło się dużo róż ych materiałów. Miękkie, sztywne, elastyczne, skórzane, gumowe... Btw
Cheapestnatostraps, niedługo będą mieć w ofercie paski nato z luminesencyjnymi elementami. Nie wiem dokładnie jak będzie to wyglądać :)

Co do miękkich nato to jeszcze podpowiem, że nie wszystkim one pasują bo materiał jest jakby bardziej śliski i paski przesuwają się na nadgarstku. @Karbon315:
@Karbon315: Niedawno kupiłem parę pasków z cheapestnatostraps, w tym jeden Marine Nationale do swojego skx007 i akurat tego paska nie polecam. Pasek jest rzeczywiście miękki i elastyczny, fajnie się rozciąga. Niestety przez to, że ma dwie warstwy praktycznie na całej swojej długości a nie jak zwykłe nato tylko na kilku centymetrach to te warstwy przesuwają się względem siebie cały czas i zegarek lata po nadgarstku. Skracanie paska nie pomaga, trzeba go
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pandas: moje nerwice związane z tym, jak pasek lub bransoleta mają leżeć na nadgarstku, by mnie psychicznie wykończyły. No brak mi słów żeby opisać jak się męczę, żeby dopasować to wszystko a i tak zawsze by się przydała dziurka gdzieś pomiędzy tymi wybranymi.