Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niezwornowazony: zależy, mam 26 lat i mam na 2-3cm po prostu #!$%@? mnie polackie geny, bo miałem więcej włosów xD bez dbania o nie i wyczyniania szamanizmow niestety Polakowi włosy wypadną prędzej niż później.
@Finsky: też mi wypadło dużo włosów. Kiedyś miałem tak gęste, że grzebień się blokował. Teraz zostało mi może z 70%, „zakola” też się powiększyły - co mi się tak swoją drogą podoba. Z resztą mam prawie 30 lat i już nawet siwe włosy w okolicach baków i uszu - to też nie jest dla mnie problem i nie zamierzam farbować ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niezwornowazony: no dobra, ty możesz mieć #!$%@?, ale ja kiedyś nosilem długiego pięknego kuca i musiałem go ściąć, bo włosy mi wypadały. Zawsze lubiłem mieć przynajmniej półdługie włosy, żeby sobie moc coś z nimi zrobić, ale nie mogę, bo powinienem mieć jak najkrótsze zeby nie przyspieszać wypadania.
@Finsky: też miałem kiedyś kuca xD Znaczy, nie takiego z zaniedbania, a po prostu taką fryzurę (boki na zero i kuc z włosów z góry głowy)

Ja akurat ciągle mam półdługie, około 22-25 cm na górze, boki nieco krótsze. No ale jak zaczeszę włosy to po prostu widzę, że jest ich znacznie mniej niż 4-5 lat temu. Jak dla mnie to żaden dramat. Póki nie ma na głowie gniazdka, albo trzech