Wpis z mikrobloga

#hot16challenge2 #polskirap #rap #bekazpodludzi #muzyka #pomagajzwykopem

KAŻDY KTO UWAŻA ŻE POMOC SŁUŻBIE ZDROWIA POWINNA BYĆ TYLKO ZE STRONY RAPERÓW I TYLKO WŚRÓD RAPU ZOSTAĆ TO CHYBA MA PIHA ZA STAREGO A PALUCHA ZA BRATA. TU SIĘ ZBIERA PIENIĄDZE WY DELIKATNE MISIE A NIE LIŻE JAJCA FANOM ZGREDOM.
TU CHODZI O ROZGŁOS A NIE O TWOJE URAŻONE DUPSKO.

KAŻDA ZŁOTÓWKA WPŁACONA CZY TO PRZEZ YOUTUBERA, WYKOPKA CZY KOGOŚ SPOZA RAPU TO PIĘKNA ZŁOTÓWKA. SZKALUJ CZYJŚ WYKON JEŚLI CI SIĘ NIE PODOBA A NIE TĄ PIĘKNĄ IDEE ZGREDZIE.

ELO Z FARTEM, POZDRAWIAM.
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@JAI2L9LAD: jak byłem młodszy, miałem mocny bul dupy, gdy za rap brali się celebryci, czy youtuberzy. Mój świętej pamięci dziadek wytłumaczył mi, czemu ta postawa jest głupia.

Powiedział mi: "Nieważne czy śpisz na hajsie i jak masz w życiu super, bo i tak ponury żniwiarz ukróci twój harmonogram. Powiem ci prostą prawdę, wszyscy jesteśmy w dupie". Dzięki tym słowom przestałem przejmować się takimi głupotami.
@JAI2L9LAD podzielam zdanie Tede w kwestii tego challangeu, skoro już oddajemy lwią część wypłat m.in. na ZUS czy budżet państwa to na jaki #!$%@? mamy jeszcze dokładać z tego co zostało w zbiórkach? Wiele raperów pewnie ma podobne zdanie ale prawie nikt się nie wychylił tylko potulnie brał reklamę żeby nie dostać po dupce za szkalowanie bohaterów pandemii, co z tego że wsm dajemy się ruchać na hajs przez rząd po kilkanaście