Wpis z mikrobloga

@MikroHui: dobrze że jest akurat kryzys na rynku mieszkaniowym, studenci będą mieli możliwość wynająć mieszkanie gdzie da się odejść na dwa metry do tyłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@MikroHui: e-learning po polsku czyli #!$%@? prezentacje zamiast wykładów, zamulające platformy uczelniane i pajacowanie na kamerce przed wykładowca
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MikroHui: a to wszystko w aplikacji zoom, która nie ma prawie żadnych zabezpieczeń, przechwycenie tego dowodu tożsamości pokazywanego do kamery to pikuś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a jak nie to są egzaminy open book i 48h na rozwiązanie, bo nikt tam się nie będzie bawił w takie upokarzanie studentów przed kamerą.


@Need: Bo Polak wszędzie będzie oszukiwał gdzie tylko się da. Prowadziłem kiedyś rekrutację na stanowisko programisty gdzie typ po drugiej stronie ewidentnie szukał odpowiedzi na pytania w necie a wykryliśmy to tylko dlatego, że kamera zbierała dźwięk pisania na klawiaturze i ruchy gałek ocznych wskazujących
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MikroHui: to ja bym sobie rozłożyła kartki na ziemi, usiadła na łóżku, ustawiła kamerę tak żeby było mnie widać od pasa w górę i mogłabym pisać XD
Wykładowca myślałby że jestem tak zapatrzona w swoją kartkę i zadania
  • Odpowiedz
@Need: Nie w Polsce, tylko na gównianej polibudzie. U mnie już parę lat temu, bez żadnej epidemii, zdarzały się egzaminy domowe na przedmiotach, na których i tak ściągi nie miały sensu, jeśli się nic nie rozumiało.
  • Odpowiedz
@Need: rigcz to jest honor code i uznawanie studentów za dorosłe osoby, które chcą mieć z egzaminów i kolokwiów jakikolwiek feedback dla siebie a nie tylko lepsza ocenę. U mnie na wydziale(w Polsce) na początku dziekan jasno zaznaczył, że jest świadomy, że aktualne warunki stwarzają większe możliwości do niesamodzielnej pracy ale on nie ma zamiaru nic z tym robic i liczy na uczciwość. Czemu odwołanie egzaminów ma być dobrym pomysłem
  • Odpowiedz
@Need: no jest #!$%@?, to prawda. Może gdyby była lepsza, to wiedziałbyś, że lata świetlne to jednostka odległości, a nie czasu. Twoje zdanie nie ma sensu, ale nie przejmuj się, to ty tu jesteś ofiarą systemu edukacji :>
  • Odpowiedz