Wpis z mikrobloga

@rudeiczarne: Odwiedziny w Jordanii stały sie dla nas nie jako rutyną. Gdyby nie aktualnie panujace pandemia bylibysmy tam jeszcze kolejne 2 razy.
Dzisiaj zabieramy Was do Jordanii nieco innej. Bo Jordania to nie tylko Petra, Wadi Rum czy Morze Martwe, ale także zamki, które sięgają czasów krucjat krzyżowych.
Dajcie kopniaka tutaj: Zamki w Jordanii

#rudeiczarne #jordania #azja #swiat #podroze #podrozujzwykopem #zainteresowania #zwiedzajzwykopem #zamki
Pobierz rudeiczarne - @rudeiczarne: Odwiedziny w Jordanii stały sie dla nas nie jako rutyną. ...
źródło: comment_1588869949sKE4y2j9EcgsUQyAEbIbY7.jpg
  • 4
@rudeiczarne: niejako*

jordania jest fajna, ale jak widzę kolejną travl/instaparkę to mnie na vomit zbiera. skoro już żebrzecie o lajki to się zastanówcie czy chcecie pokazywać coś ciekawego, czy siebie. jeśli to drugie i chcecie być jak majewski i dejn to możecie od razu przejść do fazy pokazywania gołej dupy.

jeśli to różowypasek cię męczy chłopie bo "ja chcę być instagramerką" to uciekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rudeiczarne: no link do insta masz na swoim profilu. ja mogę tylko napisać o swoich odczuciach - cenię sobie ciekawe informacje, a tu widzę kolejne psychocouple z ładnymi widokami w tle - ja mam oglądać te zamki czy was?

może czas być ze sobą szczerym, próbujecie promować swoje wizerunki pod pretekstem turystyki, to tak nudne i wtórne, że proponowałbym się skupić na aspekcie merytorycznym.

ogólnie jak macie taką wizę życia to