Wpis z mikrobloga

Najlepszy chiński odkurzacz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
➡️Najnowszy Xiaomi Viomi V3
Pierwsze wrażenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

Xiaomi Viomi V3 to najnowszy odkurzacz sprzątający, następca popularnego Xiaomi Viomi V2 Pro.

Robot zamówiony tutaj z GearBest z niemieckiego magazynu, przyszedł kurierem w kilka dni.

Obecnie mam w domu Xiaomi Viomi V2 Pro i jestem z niego bardzo zadowolony. Będzie więc można porównać oba modele. Czy nowy jest lepszy? Na papierze sporo lepszy.

Napewno V3 jest ładniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest bardzo elegancki i nowoczesny. V2 byl szaro-czar my, V3 jest cały czarny i robi świetne wrażenie.

Czuć też większą moc. Zwłaszcza na dywanach. V3 ma bowiem moc aż 2600Pa (roborock S6 2000Pa a Viomi V2 Pro 2100Pa).

Większa bateria przyda się w dużych domach, wyraźnie widać, że jest większa (wolniej spada poziom). Akumulator w V3 ma 4900mAh (V2 Pro 3600mAh).

Tym co ma też wyróżniać najnowszego robota jest funkcja sterylizacji. Filtr HEPA posiada jony srebra, które zabijają bakterie. Natomiast w tekście mopowania można użyć specjalnej szmatki z jonami srebra (szmatki są jednorazowe). Nie jestem w stanie (na razie?) Stwierdzić czy ta funkcja działa skutecznie.

W wielojęzycznej instrukcji V3 jest język polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Połączenie z aplikacją MiHome odbylo się błyskawicznie. Robot zaktualizował się. Ma oczywiście obsługę 5 map, rozbudowane harmonogramy, strefy zakazane i inne funkcje.

Poza tym tak jak w poprzedniku świetne trasy (nie widzę jeszcze poprawy, bo ciężko o poprawę, V2 jeździ idealnie) i świetny mop na jodełkę.
Są 3 pojemniki (kurz, woda i 2w1) - takie same jak w Viomi V2 Pro (pasują wzajemnie). Taka sama jest też w obu modelach szczotka i nakładka do mopa (w V3 jest dodatkowo szmatka do sterylizacji). Identyczna jest też stacja dokująca.

Viomi V3 można kupić z GearBest z dostawą z niemieckiego magazynu za 479.99$ (ok 2025zł). Jest więc tańszy niż flagowy Xiaomi Roborock S6, a jest od niego lepszy. W stosunku do V2 Pro cena jest ok 500zl wyższa. Ale trochę rzeczy poprawiono ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Xiaomi Viomi V3 z Niemiec
⏩479.99$
▶️Cena w koszyku
Dostawa z Niemiec za darmo

Tymczasem Xiaomi Viomi V2 Pro z Polski
⏩359.99$
▶️ Flash sale
Dostawa z Polski lub Niemiec

#xiaomi #viomi #viomiv3 #viomiv2pro #odkurzacz #mirobot #gearbest #itemyzchin #chinskiecuda


sebekss - Najlepszy chiński odkurzacz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
➡️Najnowszy Xiaomi Viomi V3
Pier...

źródło: comment_15888487440ifObTrXlOJCYxJUwXBzHD.jpg

Pobierz
  • 6