Wpis z mikrobloga

To znowu ja. Poczytałem i wybrałem takie propozycje telefonów z #android za ok. 400zł
- #xiaomi Redmi 8 3/32, andek 9 - ok. 500zł w Chinach, szansa na kupon, widziałem kiedyś po 420zl~
- #motorola Moto e6 plus 4/64, andek 9 - 500zł od ręki w polsce w marketach
- #alcatel 1s 2020, andek 10 - 450zł od ręki w polsce w marketach
- #nokia 4.2 3/32, andek 9 - 500zł od ręki w polsce w marketach
Co sądzicie i co z tego wybrać? Ew. jakieś inne propozycje, mogą być Chiny. Priorytet to jak najdłuższe wsparcie aby nie trzeba wymieniać telefonu za rok. Aparat byle robił zdjęcia, muzyka byle grała. Żadnych gier, żadnego nfc i innych bajerów. Same social media i komunikatory. Bateria jako tak. Ogólnie obecny telefon osoby dla której szukam tego telefonu to #huawei p9 lite mini - jak nowy nie będzie gorszy to super.
#smartfon #telefony #smartfon #pytanie #pytaniedoeksperta #cokupic
  • 54
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vadzior: póki co wszystko konfigurowalem i wszystko. Na samym poczatku szok, bo telefon z pudełka wyciągasz oklejony i bez baterii przez co jest mega lekki i myslisz, ze to atrapa XD

Ale za cenę 500 zł to mistrzostwo. Szybko chodzi, wyświetlacz bardzo ładny, przez czas zabawy zjadło parę procent, więc bateria nie będzie zła. Aparat na te półkę cenową jest bardzo dobry. Jednym słowem nie żałuję, że wybrałem Motorole. Większa opinie