Wpis z mikrobloga

@Zenon_Zabawny: To wszystko jest tak nieudolne, że może to być celowa strategia na przegraną - po co wygrywać, gdy recesja puka do bram i sprzątać b----l po poprzednikach? Lepiej poczekać, aż PiS będzie musiał się zmierzyć z konsekwencjami swoich działań, bardziej spektakularnie spadnie z rowerka i wtedy wejść całym na biało.
  • Odpowiedz
@Zenon_Zabawny: Ja mam teorię, że szefostwo PO to zatwardziałe konserwy i wkurza ich to, że teraz trzeba wszedzie promować kobiety dla zasady. Dlatego specjalnie wystawili jako kandydatkę taką Kidawę, by się sama ośmieszyła. Przy następnych prawyborach będzie zawsze argument "zrobiliśmy po waszemu i widzieliście co było!"
  • Odpowiedz
ko kandydatkę taką Kidawę, by się sama ośmieszyła. Przy następnych prawyborach będzie zawsze argument "zrobiliśmy po waszemu i widzieliście co było!"


@TenTypZez: Mi się wydaje że to była zwykłą gra partyjna Schetyny. Jak wygra to mój człowiek będzie robił co chce, jak II miejsce to sorry, ale jesteśmy liderami opozycji a Kidawa ma ponad 50% poparcia. A tu niespodzianka
  • Odpowiedz
@Zenon_Zabawny: Serio jestem raczej za KO, głosowałem na Komora i chętnie zagłosowałbym na zbawiciela w postaci Tuska, ale Kidawa jednoznacznie była najgorsza w tej debacie, to lepszy już był Żółtek, bo chociaż naturalny i poznałem jego poglądy, podobnie jak Piotrowskiego.
  • Odpowiedz